Kısmetse Olur Evinde Neler Oluyor?

Kısmetse Olur evinde sürprizler yaşanmaya devam ediyor. 19 Haziran’da yayınlanan eleme bölümü yine çok heyecanlıydı. Elemeye kalan Daniela ve Ceyda’nın talibi Turgay oldu. Elenen isim ise Turgay oldu.

Kısmetse Olur Evinde Neler Oluyor?

Turgay elendikten sonra eve dönen isim ise Tankut oldu, bu habere özellikle Daniela çok sevindi. Bakalım bu ikili arasında önümüzdeki günlerde neler yaşanacak.
Gecen haftanın birincisi olan Nur ve Batuhan ise yine bir tartışma yaşadılar. İnişli çıkışlı bir şekilde devam eden ilişkide bu kez tartışma konusu Batuhan’ın bir hayranına davranış şekli oldu. Nur’dan özür dileyen, pankartlar yazarak af dileyen Batuhan’ı Nur affetti.

Bugün eve Sinan adlı bir kişi geldi ve kendisinin yeni damat adayı olduğunu söyledi. Uzun zamandır dans öğretmenliği yapan Sinan, öğrencilerinin Melis’i çok beğendiğini ve Melis ve kendisinin aklında olan Mehtap’ı tanımak istedi. Melis ve Mehtap ile kısa bir dans gösterisi yapan Sinan, daha sonra damat adayı değil de bunun şaka olduğunu Ercan’ın arkadaşı olduğunu açıkladı. Yine de Melis’i çok beğendiğini ve eve aday olarak girse talip olacağını söyledi.
Kısmetse Olur evinde, final yaklaştıkça heyecanlı olaylar da devam ediyor. Programın gelişmelerini paylaşıyor olacağız.