Kısmetse Olur yeni bölümde neler yaşanıyor?

Kanal d ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yeni bölümü ile izleyicileri şaşırtacak. Batu Ayça'dan özür dilerken Melis gelin adaylarına öğütler verecek..

Kısmetse Olur yeni bölümde neler yaşanıyor?

Yayınlandığı ilk günden beri ilgi ile takip edilen Kısmetse Olur izdivaç yarışmasında bu hafta yine bombaları patlatıyorlar. Kimisi ayrılıyor, kimisi barışıyor, kimisinin ailesi stüdyoya geliyor. Yapımını Production House'un üstlendiği ve yeni bölümleri ile hafta içi her gün yayınlanan, finali ile hafta sonu ekrana gelecek olan Kısmetse Olur 138. bölüm ile ekrana gelecek. 31 Mart Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında Ayça ile Batu aşkını ilan edecek. Emre ve Hazal'dan büyük kavga. Mehtap, Eser'in annesine ne dedi? İnanılmaz sahnelerin yer aldığı Kısmetse olur yarışmasında heyecan dorukta. 

Batu, Ayça'dan özür diledi!


Ayça ve Batu arasında ateşkes anlaşması imzalandı. Batu, Nur'un konuşmalarından etkilenerek Ayça'dan özür diliyor ve ikili barışıyor ve sonunda sarılıp hasret gideriyorlar.

Melis'ten cilve dersleri!


Melis, Adnan'ın kalbini kazanması için Seray'a cilve dersleri veriyor. Tek tek taktikleri öğreten Melis, Seray'ın işini kolaylaştırabilecek mi?

Mehtap'tan Eser'in annesi hakkında şok itiraf!


Mehtap, Cansel'e Eser'in annesiyle görüştüklerini ve aralarında geçen konuşmayı itiraf ediyor!
Cansel, aile krizine daha fazla dayanamayıp sinir krizi geçiriyor!

Emre ve Hazal'ın annesi Kısmetse Olur'a geliyor!Aile büyükleri bu ilişki hakkında ne yorum yapacaklar? Hazal ve Emre ilişkisinde aileler devreye giriyor! Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45'te Kanal D'de!

KISMETSE OLUR YARIŞMASI HAKKINDA

Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün, finali ile hafta sonu ekrana gelecek olan “Kısmetse Olur” isimli şov programının sunucuları belli oldu. Aşkı arayan 7 erkek ve 7 kadın adayın yarıştığı programı ünlü sunucu Seda Akgül sunacak.

Muhteşem Bir Düğün ve Büyük Ödül!

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödülün de sahibi olacak. Hafta içi her gün ve hafta sonu “eleme” heyecanı ile ‘Kısmetse Olur’ Pazartesi 12:45'te Kanal D’de başlıyor.