Kurtlar Vadisi Pusu 250.Bölüm yayınlandı mı?

Uzun soluklu dizilerden olan belli bir izleyici kitlesine sahip Kurtlar Vadisi Pusu 250. bölümü ile ekrana gelecek. Kanal D'nin ağır dizilerinden Pusu'nun son bölüm fragmanı yayınlandığı an sitemizden ulaşabilirsiniz. Önceki bölümlerde neler yaşanmıştı?

Kurtlar Vadisi Pusu 250.Bölüm yayınlandı mı?

Kanal D ekranının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde bu hafta yine heyecan fırtınası esmeye devam ediyor. Başrollerinde Necati Şaşmaz, Çiğdem Batur, Ali Buhara Mete, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Gaye Gürsel'in rol aldığı dizi reytinglerdeki yerini de her hafta korumayı başarıyor.


Polat Alemdar, sömürgecilere karşı yeni bir düzen yeni bir omurga öneriyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Doğan Ümit Karaca otururken senaristliğini ise Pana Yazım Grubu üstleniyor.


Dizinin bu haftaki bölümünde Polat Alemdar ve Majeste karşılaşmasında neler yaşandı? İzleyenlerin her hafta daha fazla keyifli almaya başladığı dizi bu hafta 248.bölüm ile ekranlara geldi.


KURTLAR VADİSİ PUSU 248.BÖLÜM ÖZETİ

Polat Alemdar’ı kurtarmak için harekete geçen Cahit, Akif, Timur ve Yasin Komutan’ın hamlelerine karşı Algis karşılık verir. Armageddon timinin kontrolünü alan Ozi hep istediği fırsatı yakalar.

Profesör Martin’in Elif’in öğretmenine yapacağı ziyaret tatsız bir şekilde son bulur.


KURTLAR VADİSİ PUSU 247.BÖLÜM ÖZET


Cahit’le karşılaşması sonrası tuzağa düşerek kaçırılan Polat’ın nereye götürüldüğünü kimse bilmemektedir. Cahit ise sebep olduğu karmaşayı nasıl çözeceğini düşünür.

Şedid militanları yeni bir kaos için bir kez daha ortaya çıkarlar. Fakat bu kez başka birlikler onlara destek olacaktır.