Kurtlar Vadisi Pusu'nun Çekimleri Neden Kıbrıs'ta Yapılıyor

Yılların eskitemediği dizi Kurtar Vadisi'nin çekimlerine ve yeni sezon hazırlıklarına Kıbrıs'ta başlandı. Yeni sezonda Kanal D'en yayınlanacak diziden bazı isimlerin ayrılacağı duyuruldu. Ünlü sunucu Defne Samyeli ise dizinin kadrosuna katılan isimler arasında.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun Çekimleri Neden Kıbrıs'ta Yapılıyor

Uzun yıllardır reyting rekorları kıran ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisi yeni sezon hazırlıklarına Kıbrıs’ta başladı. ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ yeni yayın döneminde, KKTC’de start verdi. Dizinin bazı sahnelerinin bir haftadır Kuzey Kıbrıs’ta çekildiği belirtilirken, Kıbrıs çekimlerin gizlilik ve titizlikle yapılmaya çalışıldığı görüldü. Dizi çekimleri Lefkoşa, Girne’nin tarihi yapıların bulunduğu meydan, Bedesten, Surlar-içi ve Büyük Han’da yapıldı.

BAZI İSİMLERLE YOLLAR AYRILACAK

Eylül ayında kendi gününde ve kendi saatinde başlayacak olan ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümlerinde birçok değişim olacağı öğrenildi. Defne Samyeli’nin dizide ‘Ajan Zeynep’i canlandıracağı ve ilk bölümde bazı isimlerin diziye veda edeceği öğrenilen bilgiler arasında.

KIBRIS'TA EŞ ZAMANLI ÇEKİM

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Kıbrıs çekimleri ile Gazimağusa’da yaşanan mafya hesaplaşmasının eş zamanlı olması vatandaşların ilginç yorumlarına neden oldu.

Vatandaşlar, dizinin Kıbrıs’ta çekilmesinin isabetli olduğu şeklinde ironi yaparken, senaryosu bakımından sıkça eleştirilen dizinin çekimleri için “Kıbrıs doğru yer” şeklinde yorumlar yapıldı.