Megastar Tarkan 500 Bin Dolarlık Teklifi Reddetti

Megastar Tarkan 500 bin dolarlık teklifi reddetti. Megastarın reddetmesinden sonra rakibi Kenan Doğulu teklifi kabul etti. Detaylar yazımızda..

Megastar Tarkan 500 Bin Dolarlık Teklifi Reddetti

Tarkan, Beşiktaş Belediyesi'nin 500 bin dolarlık yılbaşı konseri teklifini az bulup 200 bin dolar daha istedi.Megastar yakışıklı Tarkan'a, Beşiktaş Belediyesinin düzenlemiş olduğu yeni yıl partisi için de teklif yapılmış oldu. Beşiktaş Belediyesi yılbaşında ücretsiz halk konseri yapmak için Tarkan'a 500 bin dolar teklif etti, ancak şarkıcı Tarkan teklifi az bularak geri çevirdi.Yılbaşı gecesi için metropol belediyeler vatandaşlar için konser düzenlediler. Bunlardan biri de Beşiktaş belediyesi.Beşiktaş Belediyesi yılbaşı gecesi konser için megastar Tarkan'ı vatandaşlarla buyuşturmak istedi.Ünlü şarkıcı Tarkan, Beşiktaş Belediyesinin teklif ettiği 500 Bin Dolar'ı reddetti. Yılbaşı eğlencesi için teklifte bulunulan megastar Tarkan, 200 Dolar daha istedi.

Tarkan, Beşiktaş Belediyesi’nin yılbaşı gecesi ücretsiz halk konseri vermesi karşılığında teklif ettiği 500 bin doları geri çevirdi.

500 BİN DOLARI İSTEMEDİ

Ünlü sanatçı, belediyeden 700 bin dolar gibi astronomik bir rakam talep edince görüşmeler tıkandı. Ücreti fazla bulan belediye, hemen başka sanatçı arayışlarına yöneldi.

KENAN DOĞULU İLE ANLAŞTILAR

Megastar'dan ret cevabı alınca, Kenan Doğulu’nun kapısını çalan Beşiktaş Belediyesi, konser için başarılı sanatçıdan “Olur” yanıtı aldı. Tarkan’ın yılbaşı gecesi çalışmak istemediği, yeni yıla Almanya’da yaşayan ailesiyle birlikte girmek için işi yokuşa sürdüğü, bu yüzden de astronomik bir ücret talep ettiği ileri sürüldü. Tarkan, Beşiktaş Belediyesi'nin 500 bin dolarlık yılbaşı konseri teklifini az bulup 200 bin dolar daha istedi.

Dünyaca ünlü star, belediyeden 700 bin dolar gibi astronomik bir rakam talep edince görüşmeler tıkandı. Ücreti fazla bulan belediye, hemen başka sanatçı arayışlarına yöneldi. Megastar'dan ret cevabı alınca, Kenan Doğulu'nun kapısını çalan Beşiktaş Belediyesi, konser için başarılı sanatçıdan “Olur” yanıtı aldı. Tarkan'ın yılbaşı gecesi çalışmak istemediği, yeni yıla Almanya'da yaşayan ailesiyle birlikte girmek için işi yokuşa sürdüğü, bu yüzden de astronomik bir ücret talep ettiği ileri sürüldü. 


Etiketler; #magazin #tarkan