Merve Boloğur Murat Dalkılıç Ayrıldı

Merve Boloğur ile Murat Dalkılıç aşkının ani bitmesi magazin gündemine oturdu. Detaylar yazımızda..

Merve Boloğur Murat Dalkılıç Ayrıldı

Acemi cadı dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Merve Boloğur ile ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç aşkı bitti! Son 2 yıla damga vuran ve son günlerde çalkantılı günler geçiren iki ünlü isim Merve Boloğur ve Murat Dalkılıç aşkı Murat Dalkılıç'ın yanında esmer güzel ile görüntülenmesi Murat, Merve'yi aldattığı iddia edilmişti. Aldatıldı iddialarına ünlü oyuncu Merve Boloğur'dan yanıt gecikmedi. Ünlü çiftler meğer bir süre önce ayrılma kararı almışlar!

Gençlik dizisi Acemi Cadı ile biranda yıldızı parlayan Merve Boloğur ve şarkıları ile büyük hayran kitlesine sahip olan Murat Dalkılıçtan ayrılık haberi geldi. İkili bir yılı aşkındır birlikteliklerini neden sonlandırdı merak ediliyor.

Bir yılı aşkın süredir şarkıcı Murat Dalkılıç birlikte olan güzel oyuncu Merve Boluğur, ilişkilerine son verdiğini açıkladı. Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde bir mekan çıkışında yanında esmer bir güzelle görüntülenmişti. Bu fotoğraf sonrası "Murat Dalkılıç Merve Boğulur'u aldatıyor mu?" sorusunu akıllara getirmişti. Ancak Merve Boğulur, bu soruya noktayı koydu. Instagram hesabından resmen ayrıldıklarını açıklayan Merve Boğulur, ihanet iddialarını ise yalanladı.