Murat Boz, Hadise’nin adını duyunca; kırmızıyı yeşil sandı! Hadise, aşkıyla Murat Boz’un gözlerini kör mü etti?

Şarkıcı ve O Ses Türkiye programının sevilen sunucuları olan Hadise ve Murat Boz arasında bir yakınlaşmanın olduğu düşünülüyor. Ünlü şarkıcılar ise, bu konu hakkında ser verip sır vermiyor..

Murat Boz, Hadise’nin adını duyunca; kırmızıyı yeşil sandı! Hadise, aşkıyla Murat Boz’un gözlerini kör mü etti?

 

Ünlü şarkıcı Hadise ile, iş arkadaşı ve meslektaşı olan Murat Boz hakkında aşk söylentileri dolaşıyor. Ünlü şarkıcılar ise, bu konu hakkında konuşmayı reddediyor.

Güzel şarkıcı Hadise, geçtiğimiz günlerde 5 aylık ilişkisini bitirmişti. Güveninin sarsılması üzerine ayrılık kararı alan şarkıcı, kalbinin boş olduğunu da belirtmişti. Bu olayın birkaç gün sonrasında ise, instagram hesabı üzerinden Murat Boz ile çekilmiş bir fotoğrafını; “Sus ve beni dinle. Çünkü senin sevgini hissediyorum sessizlikle” mesajı ile paylaşan Hadise akılları oldukça karıştırmıştı.

Yayınlanan mesajın üzerine, iki ünlü isim de bir açıklama yapmadı. Hadise, jüri üyesi olduğu andan beri Murat Boz’u çok beğendiğini söylüyor. Hayranları ise, iki şarkıcının da birbirlerine oldukça yakışacağını düşünüyor.Hadise ve Murat Boz, jüri üyeliğini yaptıkları O Ses Türkiye adlı programda samimiyetlerini belli ediyor.

Dün gece magazincilere yakalanan Murat Boz, Hadise’nin fotoğraf paylaşımı ile ilgili soruları duyunca bir anda panikledi. Şaşkına dönen şarkıcı, kırmızı ışık yandığı halde; “yeşil ışık yandı, gitmem gerek” dedi ve aracı ile uzaklaştı.

Geçtiğimiz hafta, adı Sıla ile ilgili aşk dedikodularına karışan Murat Boz; bir anda paniklemesi ile, akılları daha da karıştırdı.