Nazlı Hamarat'ın Eşi Cevdet Emir Şaşmaz'ın Ölümü ile İlgili Şok İddialar

İşte Benim Stilim ile tanınan Nazlı Hamarat'ın eşi Cevdet Şaşmaz'ın ölümü ile ilgili her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Cevdet Şaşmaz olarak gönderilen ceset Şaşmaz'a ait olmayabilir iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Nazlı Hamarat'ın Eşi Cevdet Emir Şaşmaz'ın Ölümü ile İlgili Şok İddialar

 Ünlü yapımcının arkadaşı, "Cevdet arkadaşımdır, kendisi 1.61-65 boylarında. Fakat morgtaki ceset 1.85 boyunda." dedi. 16 Ağustos 2015 Pazar 20:35 Nazlı Hamarat'ın eşinin ölümü yılan hikayesine döndü! İşte Benim Stilim'in yarışmacısı Nazlı Hamarat'ın eşi Cevdet Emir Şaşmaz'ın Ukrayna'da öldürülmesi olayı içinden çıkılmaz hale geldi. Şaşmaz'ın arkadaşı Sabri Beyhan "Cevdet arkadaşımdır, kendisi 1.61-65 boylarında. Fakat morgtaki ceset 1.85 boyunda" dedi, olay bilmeceye döndü.

HER GÜN YENİ BİR İDDİA ORTAYA ATILIYOR

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de boğazı kesilerek öldürüldüğü söylenen işadamı Cevdet Emir Şaşmaz ile ilgili her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Olay öylesine karmaşık hale geldi ki, bazı magazin sitelerinde Şaşmaz'ın aslında öldürülmediği, adının karıştığı bir olaydan sonra öldürülme korkusuyla bu senaryoyu uydurduğu iddiaları bile yer aldı. Hatırlanacağı gibi Cevdet Emir Şaşmaz'ın ölüm haberini ilk olarak eşi Nazlı Hamarat, İnstagram hesabından duyurdu. Ondan 1 gün sonra bu kez model-tasarımcı Vijdan Vatansever "Cevdet benim 1 yıllık sevgilimdi. Ellerim kelepçeliyken onu öldürdüler. O şerefsiz itin elinden alamadım." açıklamasını yaptı. Hamarat bu sözlere "O kız, eşimin kuryesiydi. Cinayeti o bile işlemiş olabilir." dedi. Karşılıklı atışmalar sürerken bu kez Hamarat eşini teşhis edemediğini söyledi. Hamarat'ın bu sözlerine işadamı Sabri Beyhan destek verdi. İşte Cevdet Şaşmaz'ın arkadaşının açıklaması:

"BOY FARKI 20 SANTİM"

"Ceset Ukrayna'da otopsi yapılırken çok tahrip edilmiş, göğüs kafesi açılmış, yüzü de tanınmaz haldeydi. İç organları dışarıdaydı. Kapkaraydı. Cesedin Cevdet'e benzeyen tek şeyi kirli sakalıydı. Orada tutanakta boyu 1.85 yazıyordu. Cevdet Bey'in boyu ise 1.61, 1.65 civarında... 20 santimlik bir fark var. Tutanaktaki boyla, gerçek boy uyuşmuyor. Ceset bayağı kararmıştı. Ceset torbasının kenarları kapalıydı, kolunu ve açıkçası dövmesini görmedim. Ancak cesedin Cevdet'e ait olup olmadığını söylemek zor. Kendisi şaka yapmayı seviyordu. Keşke bu bir şaka olsa ve bir yerlerden çıksa... Bu kadar herkesi üzecek bir şaka yapmaz diye düşünüyorum ama bu bizim dileğimiz.