Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu ne zaman evlenecek? Ünlü çiftin sır gibi sakladıkları düğün tarihi belli oldu

Ünlü çiftin sakladıkları düğün tarihi belli oldu. Aşkları ile magazin gündeminde bomba etkisi yaratan çift evlilik kararı aldıktan sonra bilgi vermemişti. Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu çifti 9 Temmuz'da evleniyor.

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu ne zaman evlenecek? Ünlü çiftin sır gibi sakladıkları düğün tarihi belli oldu

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun sır gibi sakladıkları düğün detayları belli oldu. Ünlü çift, 9 Temmuz'da Çubuklu 29'da yapılacak bir törenle evlenecek.

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, 2 yıl önce başlayan aşklarını bu yaz resmiyete taşımaya karar vermişti. Geçtiğimiz ay aile arasında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan ünlü çift, bir süredir de düğün yeri ve tarihi konusunda kesin kararlarını verememişti.

Nişandan beri düğün yeri bakan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yakın çevresine göre çift, sonunda düğünle ilgili detayları netleştirdi.

Her ikisinin de dizisi devam eden ünlü oyuncular, düğün tarihini 9 Temmuz olarak belirledi.

500 KİŞİLİK KUTLAMA OLACAK

Dizilerinin sezon finali yapmasının ardından düğün hazırlıklarına başlayacak olan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, düğün yeri olarak da Çubuklu 29'da karar kıldı. Mekana özel bir yatla gelecek olan ünlü çiftin düğünü yaklaşık 500 kişilik olacak.