Nurella ve Kemal Doğulu “İşte Benim Stilim All Star”dan istifa etti! Yeni jüri üyeleri kimler olacak?

Ekranların en çok izlenen moda programı İşte Benim All Star, herkesi şok eden bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada 3 sezondur jüri üyeliği yapan Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun istifa ettiği bildirildi..

Nurella ve Kemal Doğulu “İşte Benim Stilim All Star”dan istifa etti! Yeni jüri üyeleri kimler olacak?

 

Her bölümü ile reyting rekorları kıran moda programı İşte Benim Stilim All Star, bu kez izleyicileri şok eden bir açıklama ile gündeme geldi. Programın yapımcılığını üstlenen Production House tarafından yapılan açıklamada, 3 sezon boyunca jüri üyeliği yapan Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun istifalarını sundukları bildirildi. İzleyicileri şaşkına çeviren açıklamada, yeni jüri üyelerinin Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı olacağı da belirtildi.

İşte programın yapımcılığını üstlenen Production House tarafından yapılan o açıklama:

"1,5 yıldır İşte Benim Stilim programında jüri üyeliğimizi yapan Sayın Nur Yerlitaş’la çok yoğun bir tempoda çalışmaktayız. Kendisi her zaman gerek renkli kişiliği, gerek işine olan bağlılığı ve duayen moda bilgisiyle programımızı sırtlamış ve başarısında çok büyük katkıda bulunmuştur. İşte Benim Stilim All Star’ın 25 Aralık Cuma büyük finali ardından Sayın Nur Yerlitaş ile karşılıklı anlaşarak kendisini kısa bir süre tatile gönderiyoruz. Ancak dilediği zaman kapılarımız kendisine hem İşte Benim Stilim hem de yapacağımız diğer projelerimiz için sonuna kadar açıktır.Kısa ayrılığımız tamamen dostane duygular karşılıklı saygı ve sevgi ile gerçekleşmiştir. Aynı şekilde yine programımıza büyük katkı ve emekte bulunan jüri üyemiz Sayın Kemal Doğulu ile de bir süreliğine ayrılıyoruz. Her ikisine de teşekkürlerimizi bir borç bilir ve her daim ailemizin birer ferdi olduklarını saygı ile bildiririz.”