Nurgül Yeşilçay Adliyede

Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı dizide kriz üzerine krizler yaşanıyor. Ünlü oyuncu artık diziden ayrılmak istediğini dile getiriyor.

Nurgül Yeşilçay Adliyede

Geçtiğimiz günlerde Star Tv'de yayınlanan Paramparça dizisinde başrol olarak rol alan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya arasında öpüşme krizi yaşandı. Petekkaya'nın dizide yer alan öpüşme sahnelerine karşı olduğu ve dizide geçen öpüşme sahnesine itiraz ettiği açıklandı.

Yeşilçay'ın ise Petekkaya'ya sahnenin çekilmesi gerektiğini söylemesi üzerine Petekkaya'nın Anadoludaki muhafazakar izleyecilerin rahatsız olacağı gerekçesiyle 'ne öpüşme meraklılsın. Sen zaten alışkınsın böyle şeylere' diyerek bağırdığı idda edildi. Ardından 11 yaşında çocuğu olan ve bekar bir kadın olan Nurgül Yeşilçay, röportajında 'kolay lokma değilim. Erkekliğini benim kadınlığım üzerinden taçlandırmasın' diyerek açıklamada bulundu.

Erkan Petekkaya'nın Nurgül Yeşilçay'dan şikayetçi olması üzerine oyuncular mahkemelik oldu. 3 Mayıs tarihinde Bakırköy Adalet Sarayı'na gelen Nurgül Yeşilçay, savcı Ertuğrul Sarıyar2a ifade vermek zorunda kaldı. Yeşilçay, ifadesini verdikten sonra ise fotoğraf çekinmek isteyen sevenlerini kıramayıp fotoğraf çekindi.

Fotoğraf çekimi sonrası ile avukatı ile birlikte oradan ayrıldı.