Nurseli İdiz, Beren Saat’i eleştirdi

Oyuncu Nurseli İdiz, Kösem Sultan’ı canlandıran Beren Saat’i eleştirerek oyunculuğunu beğenmediğini söyledi. Nurseli İdiz, Beren Saat’i neden beğenmediğini dile getirdi.

Nurseli İdiz, Beren Saat’i eleştirdi

Nurseli İdiz, Beren Saat’i eleştirdi
Oyuncu Nurseli İdiz, Beren Saat'in oynadığı Kösem Sultan rolü ile ilgili "Günümüzde yaşıyor gibi oynuyor, biraz daha çalışması lazım" diyerek tüm dikkatleri üzerine çekti.
Hayat Başlasın adlı televizyon programına konuk olan Nurseli İdiz, Beren Saat'in Muhteşem yüzyıl Kösem'deki oyunculuğu ile ilgili eleştiride bulundu.
‘sanki günümüzde yaşıyor’
Muhteşem Yüzyıl Kösem'de başrol oynayan Beren Saat'e, Nurseli İdiz'den ''Günümüzde yaşıyor gibi oynuyor, daha fazla çalışması gerekir” diyerek eleştirdi.
Programda çarpıcı açıklamalarda bulunan İdiz,  Muhteşem Yüzyıl Kösem'in beklenen başarıyı gösterememesinin nedenleri konusunda fikrini ise;  ''Bangır bangır reklamı yapılan işler tutmuyor'' dedi.
Ekranlara gelmeye başladığı dönemden itibaren reyting konusunda sürekli sorun yaşayan Muhteşem Yüzyıl Kösem, izlenme oranını arttırabilmek için sürekli farklı yollara başvurmak zorunda kalmıştı. Dizinin ilk bölümlerinde beklenen ilgi gösterilmemesinin ardından yapım şirketi Beren Saat'in rolünü erken den başlatsa da dizi yine istediği başarıyı elde edemedi.