O Ses Yarışmacısından Sevindirici Haber

Mersin'in Erdemli İlçesi'nde Bulunan Devlet Hastanesi’nde, doğumunun ardından yapılan iğne’den sonra bacağı çürüyen ve Erciyes Tıp Fakültesi’ne yatırılan 'O Ses Türkiye’ yarışmacısı Cennet Nur Yanık taburcu oldu.

O Ses Yarışmacısından Sevindirici Haber


O ses Türkiye'den tanıdığımız Nur Cennet Uçar, yanlış iğne nedeni ile yaşadığı rahatsızlığından kurtuldu ve taburcu oldu. Yaşadıklarını anlatan Uçar, şu ifadelere yer verdi.

Evli ve 1 Çocuğu Olan Nur Cennet Uçar

"1 haftadır Erciyes Tıp Fakültesi'nde tedavi görüyorum. Sol bacağım oyuldu ve sağ bacağımdan alınan deri sol bacağıma nakledildi. Şu an doku tuttu. 1 haftadır yatıyorum. Çarşamba günü kontrole geleceğim. O zaman da inşallah tamamen iyileşecek ama bu zamana kadar yaşadığım şeyler çok kötüydü. Bir yanlış iğne sonucu bacağımda kalan izler çok kötü. Sonuçta ben bir solistim."
 
Suç Duyurunda Bulunacağım

"Sağlık önemli bir şey ve bunu başkalarına da yapmalarını istemiyorum. Mersin’e gider gitmez şikayette bulunacağız. Bacağımda çukur şeklinde bir iz kalacak ve buraya estetik uygulanamıyor. Bacak ve kollarda bu estetik olayları çok zor oluyor. Kötü sonuçlar alınabiliyormuş. O yüzden bu şekilde kalacak. Zamanla iyileşecek. Bütün konserlerimi iptal etmek zorunda kaldım. Sonuçta ne zaman ayağa kalkacağımı bilmiyorum" dedi.

Henüz bir aylık olan Huzur’u görebilmenin mutluluğunu yaşayan Nur Cennet,

"O yüzden hiç değilse biraz mutluyum. Onu göreceğim de ne kadar faydalı olabilirim onu da bilmiyorum" açıklamasını yaptı.