Öykü Serter'in en büyük korkusu "Hamile Kalmak"

Rising Star yarışmasının başarılı ve seksi sunucusu Öykü Serter, bir deriye verdiği röportajında çok özel itiraflarda bulundu. Öykü Serter'in en büyük korkusu genç yaşta hamile kalıp, çocuk sahibi olmakmış. Radyoculuktan, televizyon ekranlarına geçiş sürecini tüm detayları ile anlatan Öykü Serter'in bu röportajı çok konuşulacak.

Öykü Serter'in en büyük korkusu "Hamile Kalmak"

 Ekranların başarılı ismi ve sevilen sunucusu Öykü Serter, MAG Temmuz sayısı için gerçekleştirdiği özel röportajında söyledikleri büyük yankı uyandırdı. Serter, evlilik ve çocuk sahibi olmakla ilgili, “Evlilik belki de benim fıtratımda yok. Çocuk sahibi olmaktan korkuyorum” dedi.

Radyoculuktan ekranlara geçiş serüvenini paylaştığı röportajında Serter,

Özel hayatına kimseyi kolay kolay alamadığını belirterek evlilik ve çocuk ile ilgili ise, “Evlilik belki de benim fıtratımda yok. Çocuk sahibi olmaktan korkuyorum” dedi.
Acun Ilıcalı ile Show TV’de birlikte yayın yaptıkları zamanda montaj için nasıl kavga ettiklerini anlatan tatlı sert sunucu, Ilıcalı’yı gıpta edilecek bir başarı hikayesi olarak tanımladı. Serter, günlük hayatında kıyafet seçimlerinde maskülen evde ise sade bir tarzı olduğunu, pişmanlıkların hazmedildikçe tecrübeye çevrileceğini söyledi. Sert duruşunun bazı formatların getirdiği bir durum olduğunu belirten maceraperest sunucu, bu yaz gerçekleştireceği projesinin sürprizini MAG Temmuz sayısında paylaştı.

Öte yandan Yelda Güral’ın kapak yıldızı olduğu MAG Temmuz sayısı, birbirinden renkli içeriği, özel röportajları ve gündemi yakından takip eden köşe yazarları ile www.magdergi.com.tr ,Diji Mecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.