Paramparça dizisinda o isim ayrılık kararı aldı !!

Ekranların sevilen dizisi Paramparça'da ayrılık yaşanıyor. Paramparça dizisinde yeni sezon öncesinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Cemal Hünal ve Civan Canova'nın paylaştığı Paramparça'dan Ayta Sözeri ayrıldı.

Paramparça dizisinda o isim ayrılık kararı aldı !!

Star TV’de geçen sezon yayınlanmaya başlayan Endemol Türkiye ’nin yapımcısı olduğu Paramparça, diziler için kötü geçen sezonun en parlak birkaç yapımdan biri olmuştu.

Ekrana geldiği pazartesi akşamlarına damga vuran Paramparça’da 2. sezon öncesinde ayrılık yaşandı.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Cemal Hünal ve Civan Canova’nın paylaştığı Paramparça’dan Ayta Sözeri ayrıldı.

Daha önce Kayıp Şehir ve Ulan İstanbul dizilerinde rol alan Ayta Sözeri, Paramparça’ya sonradan dahil olmuştu. Ayta Sözer, dizide Keriman’ın hapishanede tanıştığı ve dışarı çıktığında da evine yerleştiği Nezaket rolünü canlandırıyordu.

Nezaket dizide Nurgül Yeşilçay’ın oynadığı Gülseren’in de pastanesinde çalışıyordu. Ayta Sözeri’nin rolünün gelecek sezon da devam etmesi beklenirken dizinin hayranları için bu ayrılık sürpriz oldu.