Poyraz Karayel 41. bölümde bebek sevinci - Yeni bölümünden tüyolar

Kanal D'nin heyecanlı dizisi Poyraz Karayel 41. bölüm fragmanları ile herkesi meraklandırdı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Poyraz Karayel'de Ayşegül ve Poyraz bebek sevinci yaşıyor. Peki bu durum aileler tarafından nasıl karşılanacak?

Poyraz Karayel 41. bölümde bebek sevinci - Yeni bölümünden tüyolar

 Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel 41. yeni bölümü ile heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Poyraz, Adil Topal'la tanışıyor. Öğrendikleri ise işleri iyice karıştıracak. Poyraz Karayel 41. bölümü ile 20 Ocak Çarşamba saat 20.00'de Kanal D'de..

 
Poyraz nihayet öz babası Adil Topal’la karşı karşıyadır!
 
Poyraz nihayet öz babası Adil Topal’la karşı karşıyadır. Adil Topal’ın onu karşısına getirtmesinin nedeni ise kan dondurucudur. Poyraz, Adil Topal’a boyun eğmez. Ama söylediklerini göz ardı etmesi de o kadar kolay olmayacaktır. 
 
Tüm bunlardan habersiz olan Ayşegül ise kendisini dövmeye kalkan evsizin hakkından gelir. Üstelik Ayşegül evsizi tutanın Begüm olduğunu öğrenince Begüm’ü köşeye sıkıştırma fırsatını da yakalar. 
 
Sefer’in çocuk isteği Sema ile aralarının gerilmesine neden olur. Sema çocuk fikrine asla yanaşmamaktadır. Sadreddin’in İpek’le olan gizli ilişkisini nihayet Bahri öğrenir, peki ne tepki verecektir? 
 
Hiç beklenmedik şekilde gelen Ayşegül’ün hamilelik haberi Poyraz’la Ayşegül için yepyeni bir dönüm noktası olacaktır...