Rihanna’nın hayatı belgesel oluyor

Rihanna’nın hayatı belgesel oluyor. Dünya çapında bir yıldıza dönüşmesinin hikâyesi belgesel olarak beyaz perdeye uyarlanacak.

Rihanna’nın hayatı belgesel oluyor

Rihanna’nın hayatı belgesel oluyor
Rihanna’nın hayatı belgesel oluyor. Dünya çapında bir yıldıza dönüşmesinin hikâyesi belgesel olarak beyazperdeye uyarlanacak.
Umbrella şarkısıyla dünyanın dikkatini çeken, Jay Z ve Beyonce gibi dünya çapında yıldızlardan destek alan Rihanna zamanla dünyanın en fazla kazanan pop şarkıcıları arasında kendine yer buldu. Artık Rihanna’nın kariyer basamaklarını çıkış öyküsü belgesel olacak. Barbadoslu bir kızdan dünyaca ünlü bir yıldıza dönüşen Rihanna’nın yaşam hikâyesini anlatacak belgeselin yönetmenliğini, daha önce Battleship filminde çalıştığı Peter Bergs adlı ünlü yönetmen üstlenecek.
Belgesel formatındaki filmin adı ‘Unfiltered’ (Filtresiz) film olacak. Rihanna’nın özel hayatını sansürsüz ve açık bir şekilde anlatacak belgesel tadında film, ‘bir genç sanatçının başarıya yükselmesi’ adlı tema üzerine konu alacak. Rihanna, beyazperdede yayınlanması planlanan belgeseli ile ilgili henüz bir yorumda bulunmadı. Ancak daha şimdiden kulislerde konuşulanlar listesinde ilk sırada olan Rihanna Belgeseli, ünlü sanatçının hayatını yaşanmış kesitler ile anlatacağı için büyük ilgi göreceği tahmin ediliyor.