Rising Star Tv8 Yan Ekran İndir, Android ve iOs Tv8 Yan Ekran Nasıl Çalışır? Rising Star Türkiye Canlı İzle

Ekranların sevilen yarışması Rising Star'da şarkıcıların sahnedeki perdeyi kaldırması sana bağlı. Yan Ekran uygulamasını indirerek birbirinden güzel sesleri değerlendirebilirsiniz.

Rising Star Tv8 Yan Ekran İndir, Android ve iOs Tv8 Yan Ekran Nasıl Çalışır? Rising Star Türkiye Canlı İzle

Yarışmacıların kaderleri artık parmaklarınızın ucunda! 

Tek yapmanız gereken 'TV8 YAN EKRAN' uygulamasını indirip, yukarıdaki videoda izlediğiniz şekilde canlı yayında oyunuzu kullanmak!
 
TV8 YAN EKRAN uygulamasını telefonunuza indirip bu büyük heyecana canlı canlı dahil olmak için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli;
 
 
ANDROiD;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yanekran.tv8&rdid=com.yanekran.tv8&rdot=1&feature=md&referer=fobito.com

Rising Star Türkiye için geri sayım başladı. Öykü Serter'in sunacağı Rising Star Türkiye için jüri üyeleri kesinlik kazandı. 3 Ağustos Pazartesi günü başlayacak olan Rising Star Türkiye jüri üyeleri; Demet Akalın, Fuat Güner, Mustafa Sandal ve Gülben Ergen olarak kesinleşti. Rising Star Türkiye ile ilgili kesin bilgileri Demet Akalın Instagram hesabından paylaştı.

Rising Star Türkiye muhteşem sesleri izleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Türkiye'nin ilk interaktif oylama yapılan yarışması Rising Star Türkiye'de 25 ağustos salı gününe Esra Sezer damga vurdu. Esra Sezer Sil Baştan şarkısını söyleyerek %92 oy almayı başardı.

Yarışmacıların %70 barajını geçerek duvarı kaldırmaya çalıştıkları  Rising Star Türkiye'ye 25 ağustos salı akşamı Esra ,sezer damga vurdu. Gülben Ergen, Fuat Güner, Demet Akalın ve Mustafa Sandal'ın jüri oldukları yarışmada tüm jüri üyeleri Esra Sezer için olumlu oy kullandı.

Esra Sezer Şebnem Ferah'ın Sil Baştan şarkısıyla yüzde 92 oy aldı. Jüri ile fotoğraf çekildikten sonra ısrarlar sonucu Sarı Gelin türküsünü söyleyen Esra Sezer herkesten büyük alkış aldı.

 Salı akşamı canlı yayınlanan Rising Star Türkiye jürilerinden Gülben Ergen'in doğum günü hediyesi ağızları açık bıraktı. Mustafa Sandal'ın bir ayakkabı kutusu içinde verdiği hediye Gülben Ergen'i şoke etti. 

Jüri üyelerini Gülben Ergen, Mustafa Sandal, Demet akalın ve Fuat Güner'in oluşturduğu ve haftanın 3 günü canlı yayınlanan Rising Star Türkiye'de muhteşem bir doğum günü kutlaması yapıldı. Mustafa Sandal bir ayakkabı kutusu içinde Gülben Ergen'e hediyesini verdi. 

Kutunun içinden öncelikle ağırca bir taş çıktı. Taşın sarılı olduğu paketi açan Gülben Ergen bir flash bellek ile karşılaştı. 

Mustafa Sandal, daha önce söz verdiği Gülben Ergen'e şarkı yazmış ve belleğe kaydetmişti.

Stüdyoda gülüşmelere neden olan gelişmeden sonra Mustafa Sandal şarkının adının "yıkıl karşımdan" olduğunu söyledi.

Mustafa Sandal ve Gülben Ergen 3 yıl önce şıkır şıkır isimli şarkıya düet yapmış ve klip çekmişlerdi. Ardından ikilinin küstüğü ve yarışma için Acun Ilıcalı ısrarı ile barıştığı söylenmişti.


Rising Star Türkiye 10 Ağustos pazartesi günü yayınlanan bölümde Ferit Özkan damga vurdu. Ferit Özkan şarkıya başladığı ilk saniyelerde yüzde 90 oy oranı üzerine çıkarak duvarı kaldırmayı başardı.

Sesinin güzelliğiyle ilk saniyelerde duvarı kaldırmayı başaran Ferit Özkan Başeğmez daha önce Gülben Ergen'in jüri olduğu yarışmada elendiğini hatta elenmeden önce ona "Gülbence" isimli şarkı yaptığını söyledi. Jüri üyelerinin ısrarı üzerine Ferit Özkan Gülbence şarkısını seslendirdi.

Rising Star Türkiye 3 Ağustos Pazartesi günü Tv8 ekranlarında açılışını yapacak.

Tv8 ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Sunuculuğunu Öykü Serter'in yapacağı ve yazın en çok konuşulacak ses yarışması Rising Star 3 Ağustos Pazartesi günü başlıyor. Öykü Serter yarışmaya dair açıklamaları Instagram hesabından yaptı. Yeni yarışmacılar kim olacak? Oylama nasıl olacak? Türkiye'nin ilk anında interaktif oylaması nasıl yapılacak? Detaylar haberimizde..

 Öykü Serter Instagram hesabından şöyle bir açıklama yaptı;

Madem geri sayim basladi; hadi o zaman birlikte hazirlaniyoruz: 

Tv'de yayincilik anlayisi degisiyor; artik izleyicimizin bizi yönlendirdigi bir etkilesime giriyoruz...Türkiye'nin ilk interaktif yarismasi Rising Star karar sorumlulugunu tamamen izleyicisine birakiyor...

Rising Star'da yarismacilarin performanslarini telefonlarinizdan aninda canli yayinda oylayabileceksiniz...Zarf yok! SMS yok! Beklemek yok! Aninda görüntü. Yarismada jüri olarak söz sahibi olmak için yapmaniz gereken -TV8 Yan Ekran- uygulamasini telefonunuza indirmek...Ve artik jüri sizsiniz

Bu da demek oluyor ki, 3 Agustos aksami; canli yayininiz var;heyecanla bu kez biz sizi bekliyoruz. Görüsmek üzere..

(Uygulama ücretsizdir)

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstleneceği Rising Star Türkiye, Temmuz ayında yayın hayatına başlayacak. Programın ilk jüri üyesi Demet Akalın olmuştu. İkinci jüri üyesi ise daha önce O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapmış olan Mustafa Sandal oldu.  Rising Star Türkiye, Temmuz ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.
 
Rising Star TürkiyeBaşvuru formu ses tonunuza güvenmekle başlamakta. Öncelikle Videolu olarak başvuru yapabileceğiniz TV8’e yolladığınız Videolar normal başvurudan daha öncelikli değerlendirilecektir. Bunun sebebi 1.Başvuru elemesinin ardından bulunduğunuz ile gelecek olan program çalışanları sizi 3-5 dakika arası mimik ve heyecan testine sokacak bu testin ardından inceleme için İstanbul’a dönen ekip daha profesyonel bir jüri tarafından inceleneceksiniz.