Selçuk Şahin'den İbrahim Çelikkol'a: Sen tv delikanlısısın

Fenerbahçe'li futbolcu Selçuk Şahin bu kez bambaşka bir olayla gündeme geldi. Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ile tartışma yaşayan Selçuk Şahin konuya ilişkin blog sayfasından açıklamalada bulundu. Olayların İbrahim Çelikkol'un nişanlısını rahatsız etmesinden kaynaklandığını söyleyen Selçuk Şahin, İbrahim Çelikkol için "Tv delikanlısı" benzetmesinde bulundu.

Selçuk Şahin'den İbrahim Çelikkol'a: Sen tv delikanlısısın

Fenerbahçe'li futbolcu Selçuk Şahin bu kez bambaşka bir olayla gündeme geldi. Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ile tartışma yaşayan Selçuk Şahin  konuya ilişkin blog sayfasından açıklamalada bulundu. Olayların İbrahim Çelikkol'un nişanlısını rahatsız etmesinden kaynaklandığını söyleyen Selçuk Şahin, İbrahim Çelikkol için "Tv delikanlısı" benzetmesinde bulundu.

F.Bahçeli Selçuk Şahin, ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ile yaşadığı tartışma hakkında açıklama yaptı. Mikroblog sitesi Twitter'daki resmi hesabından söz konusu duruma açıklık getiren Selçuk Şahin, bahsi geçen tatsız olayın yalnızca İbrahim Çelikkol'un nişanlısını rahatsız etmesinden kaynaklandığını ve başka hiçbir sebebi bulunmadığını söyledi. 

Nişanlımı rahatsız etti 
Tecrübeli futbolcu "Yaşananlar, nişanlımın rahatsız edilmesinden kaynaklandı. Açıklama gereği duydum. Bunlar, TV delikanlısını koruma adına yapılan haberler. Yazılan haberler ile ilgili olarak sorumlu kişi ve kurumlara avukatım aracılığıyla gerekli davaları açacağım" dedi.