Serkan Uçar, ayrıldığı eşi Ece Erken hakkında söyledikleriyle herkesi şok etti! Uçar, bekarlığını yeni kız arkadaşı ile kutladı!

Serkan Uçar ve Ece Erken’ in olaylı ayrılığı, boşanma ile sonuçlandı. Ayrıldıkları için oldukça mutlu görünen Ece Erken ve Serkan Uçar, ayrılık sürecine kadar birçok kavga ile gündeme gelmişti.

Serkan Uçar, ayrıldığı eşi Ece Erken hakkında söyledikleriyle herkesi şok etti! Uçar, bekarlığını yeni kız arkadaşı ile kutladı!

 

Serkan Uçar ve Ece Erken, yaşadıkları tartışmalar ve kavgalar ile sık sık gündeme gelmekteydi. Bir tartışmalarında Serkan Uçar, Ece Erken’ in eğlendiği Sess Bar’ı basarak; “Sen ne biçim annesin! Neden çocuğumuzun yanında değilsin?” diyerek herkesin ortasında bağırmıştı. Yaşanan tatsız olayların ardından, çift anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin oğlu Eymen’ in velayeti, Ece Erken’ e verildi.

Serkan Uçar, bekarlık kutlamalarını Karaköy Veritas’ta yaptı. Eğlencenin ardından mekandan çıkan Uçar, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Serkan Uçar, Sess Bar’da yaşanan olaylar hakkında gelen sorulara; “Ben Ece gibi bir anne daha tanımadım. Çocuğumuza gerçekten çok iyi bakıyor. Ece, çok iyi bir anne” diyerek yanıt verdi.

Bekarlık kutlamaları sırasında, bir genç kızla samimi anlar yaşayan Uçar; magazincilere yakalanınca, genç kıza sırtını döndü ve tanımıyormuş gibi yaptı. Tedirginliği ise, Serkan Uçar’ı ele vermek için yeterli oldu..