Serkan Uçar, Ece Erken’ e Herkesin İçinde Bağırdı!

Ece Erken, 24 Haziran 2014 tarihinde evlendiği Serkan Uçar ile boşanma kararı almıştı. Çiftin bir türlü sonuçlanamayan boşanması, giderek daha da şiddetlenmeye başladı. Serkan Uçar, Ece Erken’ e herkesin içinde bağırdı.

Serkan Uçar, Ece Erken’ e Herkesin İçinde Bağırdı!

 

Ece Erken, kendinden 11 yaş küçük olan Serkan Uçar ile 5 aylık bir birliktelik yaşamıştı. Çift bu birlikteliği, 24 Haziran 2014 tarihinde ani bir evlilik kararı ile kutlamıştı. Ece Erken, “Arkadaşlarımızın gazına geldik, imzayı attık” diyerek açıklama yapmıştı.

Galerici olan Serkan Uçar’ ın babası, Ece Erken’ i gelin olarak kabul etmediğini söylemişti. Ardından Serkan Uçar’ ın tüm kredi kartlarını iptal ettirmişti. Aniden yapılan bu evlilik içinse, “Bu evliliği kimse istemiyor ve onaylamıyor. Göreceksiniz, sonu kötü bitecek” demişti.

Ece Erken ve Serkan Uçar, bu evlilikten bir çocuk sahibi oldu. Boşanmaya karar verdikten sonra ise, çiftin arasında giderek büyüyen bir gerginlik oluştu.

Geçtiğimiz günlerde Ece Erken, Nişantaşı’ nda bulunan Sess adlı mekana eğlenmeye gitti. Haberi alan Serkan Uçar ise, vakit kaybetmeden aynı mekana gitti. Mekanda bulunan diğer müşterilere hiç aldırmayan Serkan Uçar, Ece Erken’ e “ Sen ne biçim bir annesin! Neden çocuğumuzun yanında değilsin!” diyerek avazı çıktığı kadar bağırdı.

Tatsız olayın üzerine sakinliğini korumaya çalışan Ece Erken, mekandan ayrıldı. Serkan Uçar ise, hemen arkasından hızlı adımlarla mekanı terk etti.