Sevilen Ses Ömür Gedik : Sahnede Spor Ayakkabı Gibi Yok

Türkiye'nin ünlü seslerinden olan Ömür Gedik, yılbaşı akşamı Kıbrıs'ta sahne aldığı mekanı coşturdu ve eğlendirdi. Detaylar yazımızda..

Sevilen Ses Ömür Gedik : Sahnede Spor Ayakkabı Gibi Yok

Türkiye'nin sevilen seslerinden Ömür Gedik, yeni yıl akşamı Mesarya bölgesinde bulunan Doğuş Mesarya’da sahne aldı.
Son çıkardığı “Hey Onbeşli” coveri ve klibi ile gündemde olan Ömür Gedik, yılbaşında Kıbrıs’ta bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.
Programında Yeşilçam filmlerinin unutulmaz şarkılarına yer veren sanatçı, gecede bitmek bilmeyen performansıyla tam not aldı.
Yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalan Gedik, hınca hınç dolu olan mekanda, "Yeni yılda aynaya baktığınızda gördüğünüz kişi sizin hoşunuza gitsin. Size bakanların gördükleri de onları mutlu etsin" dileğiyle yeni yıla girdi.
Sahnede spor ayakkabı giymesi ile dikkat çeken Gedik, "Dünyada yeni trend, sahnede rahat olmak. En son Jennifer Lopez sahneye spor ayakkabı ile çıkmıştı. Ben de bu fikre bayıldım ve ilk kez yılbaşında uygulamak istedim" dedi.

Yeni Yıla “Dillirga” ile girdi
Türkiye’deki konserlerinde de Kıbrıs türküsü olan “ Dillirga” parçasını seslendiren sanatçı, 2015’in ilk dakikalarına bu şarkıyla girmeyi tercih etti. Konuklar da kendisine hep bir ağızdan eşlik etti.

“Hey Onbeşliyi “ ilk kez söyledi
Geçtiğimiz günlerde bir cover şarkısı olan “Hey on beşli” adlı şarkısına klip çeken Ömür Gedik, ilk kez bu şarkıyı yeni yıl akşamı seslendirdi.
Klipin önümüzdeki günlerde ekranlarda olacağını söyleyen Gedik, artık sık sık Kıbrıs’ta da sahne alacağını kaydetti.
konser öncesinde ise Selen Selenada, Demet Gencelli ve Seda Ay sahne aldı.

Cevdet Aktepe’i sahneye davet etti
Ömür Gedik, gecede eşi Bengi Aktepe ile birlikte mekanda eğlenen Kıbrıslı sanatçı Cevdet Aktepe’yi sahneye davet etti. Aktepe, bir parça seslendirdi.