Şevval Sam'ın hüsranı

Enrico Macias ve Şevval Sam'ın "İşte Benim Zeki Müren" albümü için yaptıkları düet şarkı 'Ne me Quitte Pas / Beni Terk Etme' son dakika kararıyla albümden çıkarıldı.

Şevval Sam'ın hüsranı

 "İşte Benim Zeki Müren" albümü için bir araya gelen Şevval Sam ve Enrico Macias birlikte yaptıkları düet şarkının son anda albümden çıkarılmasıyla büyük şaşkınlık yaşadı.

 Ne me Quitte Pas / Beni Terk Etme' isimli düet, çıkan albümdeki şarkılar arasında yer almadı. Bu değişikliğin sebebi olarak şarkının Belçika edisyon şirketinin itirazının neden olduğu öğrenildi.

Bir sorun yoktu

 Bu çalışma öncesi Belçika edisyon şirketiyle iletişime geçtiklerini, herhangi bir problem olmadığını dile getiren albümün yapımcısı şöyle devam etti;

'Böyle bir düetin albümde olabileceğini ve memnuniyet duyacaklarını söylediler. Ancak çıkış tarihine yakın Türkçe sözleri beğenmediklerine dair bize bir mail gönderdiler. Bu talihsiz durumdan dolayı şarkıyı Enrico Macias şarkıyı tek başına yorumlamak zorunda kaldı.Enrico Macias ve Şevval Sam albümden çıkarılan  o düeti yarın akşam Zorlu Center'da düzenlenecek olan konserde birlikte canlı olarak seslendirecekler.