Sezen Aksu tatilde yakalanınca çılgına döndü

Usta şarkıcı Sezen Aksu tatil için Bodrum'u tercih etti. Tatilde eski eşi ve onun ailesi ile birlikte tatil ederken kameralara yakalandı. Yakalandığını farkeden Sezen Aksu sinirlendi..

Sezen Aksu tatilde yakalanınca çılgına döndü

Sezen Aksu, her yıl olduğu gibi bu sene de tatilinin bir kısımını Bodrum'da geçiriyor. Günlüğü 1800 euro'dan bir gulet kiralayan Aksu, dostlarıyla birlikte koy koy geziyor. Güzelliği ve şık kıyafeti ile dikkat çeken Aksu, yoğun konser programlarının stresini de teknede dinlenerek atıyor. Minik Serçe, önceki günde guletinde keyif yaparken objektiflere yakalandı. Ayaklarını uzatıp dostlarıyla sohbete dalan Minik Serçe'nin keyfi gazetecileri görünce kaçtı. 

BİR TÜRLÜ YUMUŞAMADI 
Hemen bir arkadaşını basın mensuplarının yanına gönderen Aksu, görüntü alınmaması konusunda uyardı. Daha sonra muhabirlerin yanına gelen sevilen sanatçı, "Bunları çektiniz ama ben çeken herkesi otomatik dava ediyorum" dedi. Gazeteciler, "Siz çok büyük bir sanatçısınız. Sizi görüpte fotoğrafınızı çekmezsek olmaz" diyerek Aksu'yu yumuşatmaya çalışsa da başarılı olamadı.

Bir haftadır kiraladığı guletle gezintide olan Sezen Aksu, görüntülenince sinirlendi. Minik Serçe geçtiğimiz yıllarda da kendisini bikinili görüntüleyen paparazzilere dava açmıştı.

AYAKLARINI UZATTI
Ayaklarını masanın üstüne uzatıp gölgede keyif yapan Sezen Aksu, dostlarıyla sohbet etti.