Sinem Kobal; “Analar ve Anneler” dizisinin en masumu Zeliha! diye konuştu..

Analar ve Anneler'in Zeliha'sı Sinem Kobal canlandırdığı karakterin durumunu şu şekilde anlatıyor: "Zeliha bu hikayenin en masumu…

Sinem Kobal; “Analar ve Anneler” dizisinin en masumu Zeliha! diye konuştu..

Oyuncu kadrosu ve oldukça sürükleyici hikayesi ile Ay yapım imzalı olan Analar ve Anneler dizisinde 2 genç anne Zeliha ve Kader’in çaresiz durumları her Perşembe günü sevenlerini ekran başına kilitliyor. Aynı evlat için mücadele veren her 2 annenin hikayesinde, izleyiciler sosyal medya hesaplarından 2 anneye de hak verdiklerini belirtmekte.

“Analar ve Anneler” dizisinde Zeliha rolünde oynayan Sinem Kobal, canlandırdığı karakterin durumu ile ilgili şu şekilde konuştu; "Zeliha bu hikayenin en masumu... Çocuğunu dünyaya getirdiği gün yalanlarla kendisinden koparılıp Kader'in kucağına verildi. Zeliha da tüm yaşadığı olumsuzluklar karşısında, hapiste geçirdiği yıllar boyunca tek bir şeyi bekledi; çocuğuna kavuşacağı gün... Şimdi bu ana o kadar yakınken başka bir suçsuz kadın da ben büyüttüm annesi benim diyor. Bir anne için çok zor bir durum, tek kelimeyle çaresizlik."

“Analar ve Anneler” dizisinin 10 Aralık Perşembe günü ekranlara gelen son bölümünde, Zeliha ve Kader yıllar sonra ilk defa karşılaştı. Murat’ı almak isteyen Zeliha ve yıllarca öz oğlu gibi büyüten Kader, hiç beklemedikleri sürprizler ile karşılaştı..