Sinem Kobal'den Arda Turan'a Çarpıcı Sözler

Ünlü oyuncu Sinem Kobal'den eski sevgilisi yıldız futbolcu Arda Turan'a imalı mesaj geldi. Detaylar yazımızda..

Sinem Kobal'den Arda Turan'a Çarpıcı Sözler

  Sinem Kobal ile Arda Turan ilişkisi bitse ilişkinin ardından söylenen sözler bitmiyor.Öyle  ki Arda Turan ile Kobal sosyal medya hesapları üzerinden tartışmaya devam ediyor. Avşar programına konuk olan Arda  Sinem Kobal hakkında konuştu  Samimi ifadelerde bulunan ünlü futbolcu bazı şeyleri kabul edebilen açık bir adam olmadığını söyledi. Sinem'i ilk gördüğünde başkasıyla canının yandığını söyleyen Turan samimi ifadeler kullandı. Sinem ile evlilik planları yaparken ayrıldıklarını ve hala kendisinin ona değer verdiğini söyledi.Sinem kendisinden sonra hemen başka biriyle görüştüğü an bu ilişkinin kendisi için bittiğini söyledi.

Atletico Madrid’in yıldız oyuncusu Arda Turan, TV 8’de yayınlanan “Hülya Avşar” programına konuk oldu ve özel hayatı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.
Hülya Avşar’ın Tv 8 de ki programına konuk olan Arda Turan, özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu.
‘Bazı şeyleri kabul edebilen bir adam değilim’
1.5 sene önce ayrıldığı Sinem Kobal hakkında ki konuşmaları esnasında Arda Turan’ın “Üzerimde emeği geçen herkes benim için değerlidir. Buna Sinem de dahil. Kimin daha fazla, kimin daha az hata yaptığını konuşmak gereksiz olur. Biz evlilik planları yaparken ayrılma kararı aldık.
 

‘Lütfen biraz saygı!’
Kobal’ın kendi İnstagram hesabından verdiği yanıtta şu cümleler yer almakta: “Benim özel hayatım ile ilgili susma tercihim kişilere söz hakkı vermemeli ama ne yazık ki üzerine hala konuşuluyor. Benim için bu ilişki 1,5 yıl önce bitmiştir. Biten ilişkinin ardından ben suskunluğumu koruyup, yaşananlara ne olursa olsun saygı duysam da hala konuşulması, bu tarz haberlerle uyanmak, hayatımın sorgulanır halde olması beni oldukça rahatsız etmektedir. Lütfen biraz saygı” diye ifade etti.