Sneijder'ın bebekleri daha doğmadan milyonlar kazandı !!

Galatasaray'ın başarılı oyuncusu Wesley Sneijder'ın bebekleri daha doğmadan binlerce dolar para kazandı. Yolanthe ile Wesley Sneijder'in Ekim'de doğacak bebekleri, firmaların gözdesi oldu. İşte detaylar.

Sneijder'ın bebekleri daha doğmadan milyonlar kazandı !!

Galatasaray’ın yıldızı Wesley Sneijder ile eşi Yolanthe Cabau, Ekim’de doğacak bebeklerinin heyecanını yaşarken firmalar arasında da savaş başlattı.
Başta Hollanda’daki olmak üzere birçok firma, çiftin bebeklerini reklam yüzü yapmak için kolları sıvadı. Hollanda basınının “Milyon dolarlık bebek” diyerek yaptığı haberlere göre, ‘Küçük Sneijder’e bebek bezinden pusete kadar birçok şimdiden teklifler yağıyor.

RESMİ ANLAŞMA YAPILMADI

Bir puset markası, bir bebek bezi markası, bebek kıyafeti satan markaların yetkilileri, reklamlarında Yolanthe ile Wesley Sneijder’in bebeklerini görmek istiyor. Dünyaca ünlü bir giyim markasının yetkililerinden de bebekleri için reklam teklifi alan Sneijder çifti, şimdilik hiçbir resmi anlaşmaya imza atmadı. Ancak Hollanda basınında yer alan haberlere göre, ‘Küçük Sneijder’e şimdiden toplam 5 milyon dolarlık reklam teklifi yapıldı.