Songül Karlı patladı: 'Seda Sayan kim yahu...'

Yer aldığı projeye ait formatta Seda Sayan ile devam edilmesini öğrenen Songül Karlı adeta deliye döndü. Uğur Arslan'la birlikte yer aldığı programın formatı ve kadın sunucusu değişti. İşte detaylar.

Songül Karlı patladı: 'Seda Sayan kim yahu...'

'Evleneceksen Gel' programının sunucusu Seda Sayan ile Su Gibi programının eski sunucusu Songül Karlı arasındaki  söz düellosu alevleniyor. Programı 7 yıl boyunca Uğur Arslan'la birlikte sunan Songül Karlı'nın "Kim taklitçiymiş görün" sözlerine Seda Sayan "Songül haddini bilir, öyle şey demez” diye karşılık vermişti. Karlı'nın Sayan'a yanıtı sert oldu: 

'SEDA-ESRA  EL ELE FLASH TV'YE'
Seda Sayan ile Songül Karlı arasındaki söz düellosu alevlendi; Karlı eski rakibi Esra Erol'u da tartışmaya dahil etti. Songül Karlı, birlikte program sunacak olan Seda Sayan'a ve eski partneri Uğur Arslan'a meydan okudu. Karlı, kendisi için “Haddini bilir” diyen Sayan'a, “Haddimi ondan mı öğreneceğim?” sözleriyle karşılık verdi. Hızını alamayan Karlı, Sayan'ı “Program tutar mı tutmaz mı onu bilmem. Tutsa da bu onun başarısı değil, benim ekibimin başarısı olur. Seda'nın iki yıldır başarılı tarafı mı var? Kaçıncı çırpınışı bu... En son Esra Erol'la Flash TV'ye dönecek. Esra'yla çok iyi dostlardı, şimdi aynı saatte karşı karşıya gelecekler” dedi.  

'Uğur Seda'yla geçinecek mi?'
Eski partneri Uğur Arslan'a kırgın olmadığını  ama yüz yüze gelmek istemediğini de söyleyen Songül Karlı, “Uğur yedi yıl boyunca 'Su Gibi'yi 'Sevmiyorum, ayrılacağım, istemiyorum' diyerek yapmak istemedi. Benimle geçinemeyen Seda'yla nasıl geçinsin?” şeklinde konuştu.