Sperm bankasından çocuk yaptı, Türkiyeyi terk etti

Oyuncu olan Leyla Bilginel sperm bankasından çocuk sahibi olduktan sonra Türkiye'yi terk etti. Türkiye'yi 5 ay önce terk ettiği öğrenilen ünlü ismin, 7 yaşındaki oğlu ile ülkeyi neden terk ettiği merak ediliyor. İşte detaylar.

Sperm bankasından çocuk yaptı, Türkiyeyi terk etti

Oyuncu Leyla Bilginel 7 yaşındaki oğlu Kayra ile 5 ay önce Türkiye'yi terk etti, Phuket'e yerleşti. Bilginel ve oğlu, tropikal bir ormanın ortasında 60 metrekarelik evde yaşıyor. Leyla Bilginel "Sperm bankasından hamile kaldınız. Bu konudaki baskılara dayanamadığınız için mi Türkiye'yi terk ettiniz?" sorusuna cevap verdi.
 
"OĞLUMA BABAN YOK DEDİM"
 
Posta'nın haberine göre; Bilginel "Kaçmadım. Çocuğumu mutsuz ve öfke dolu bir ortamda yetiştirmek için buradayım. Phuket'te 5 yıl yaşayacağız. Sonra rüzgar nereye eserse oraya" dedi. Leyla Bilginel "Zengin bir sevgilisi var. Geçimini o sağlıyor" şeklindeki iddiaya da şöyle cevap verdi: "Türkiye'de 4 evim var. Birini oğlumun eğitimine ayırdım. Diğerini satıp buradan ev alacağım. İkisinin kira geliri ile rahatlıkla geçinirim. En kötü ihtimalle adada masaj yapar, harçlığımızı çıkarırım." Kayra'ya babasının olmadığını da açıklayan Bilginel sözlerine şöyle devam etti: "Oğlum sperm bankasını bilmiyor. 'Babam nerede?' diye sorarsa cevabım hazır. 'Yandı bitti kül oldu' diyeceğim."