Şükran Ovalı'dan şok karar !

Başarılı oyuncu Şükran Ovalı sevgilisinin öpüşme sahnesinden sonra ayrıldığı ortaya atıldı. Şükran Ovalı intagram sayfasında olan Şükrü'nün fotoğraflarını sildiği ortaya çıktı ..

Şükran Ovalı'dan şok karar !

 Şeref Meselesi dizisinden bu yana birlikte olan Şükran Ovalı ve Şükrü Özyıldız çifti hareketli günler yaşıyor. Evlenecekleri beklenen Şükrü Özyıldız ve Şükran Ovalı'nın ayrıldığı haberleri magazin kulislerinde konuşuluyor. Şükran Ovalı'nın Şükrü Özyıldız ile olan fotoğrafları Instagram hesabından silmesi, ikilinin ayrıldığı iddialarını güçlendirdi. Sürpriz ayrılığın nedeniyle ilgili ise pek çok dedikodu var.

ÖPÜŞME SAHNESİ Mİ BİTİRDİ?

Çiftin ayrılık nedeniyle ilgili dedikodular arasında en çarpıcı olanı ise Şükrü Özyıldız'ın Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde başrolü paylaştığı Bensu Soral ile öpüşme sahnesi. 2 dakika süren ateşli öpüşme sonrasında Şükran Ovalı'nın kızdığı ve ilişkiyi bitirdiği söyleniyor.

ŞÜKRAN OVALI KİMDİR?

1 Nisan 1985'te doğan Şükran Ovalı, liseden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Oyunculuk bölümünü bitirmiştir. Güzel oyuncu, ekranlarla ilk kez Bez Bebek dizisiyle tanışmıştır. Orhan Kemal'in Romanından uyarlanmış Kötü Yol isimli dizisinde ilk kez başrol oynayan Şükran Ovalı, son olarak 2014 tarihinde Şeref Meselesi dizisinde Derya rolünü oynamıştır.

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ KİMDİR?

18 Şubat 1988'te doğan Şükrü Özyıldız, Ege Üniversitesi'nde İşletme bölümünden mezun olmuştur. Küçüklüğünden beri dövüş sporlarına merakı olan genç oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Birçok tiyatro oyununda, reklam projesinde rol alan Şükrü Özyıldız, ilk oyunculuk deneyimini Derin Sular dizisinde kazanmıştır. 2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan "Benim Hâlâ Umudum Var" dizisinde başrol oynayan Şükrü Özyıldız, aynı sene ilk sinema filmi deneyimini Neva filminde kazanmıştır. Davul ve perküsyon eğitimi almaya devam eden Şükrü Özyıldız, şu anda Küçük Yalancılar dizisinde oynamaktadır.