Transparan kıyafet flaş gibi parladı

Son dönemlerin çok konuşulan filmlerinden Çalsın Sazlar'ın galasında ilginç sahneler yaşandı. Galaya transparan elbise ile gelen Tuğba Ünsal ve Cansu Tosun kameraların ışıkları patlayınca içleri göründüğü için elbiselerinin azizliğine uğradılar.

Transparan kıyafet flaş gibi parladı

NESLİ ÇÖLGEÇEN’İN senaryosunu yazıp yönettiği, başrollerini Belçin Bilgin, Engin Hepileri ve Caner Cindoruk'un paylaştığı ‘Çalsın Sazlar’ filminin galası önceki akşam Zorlu PSM’de gerçekleşti. Bilgin, “İlerleyen günlerde filmin soundtrack albümü yapılacak. Benim de ilk albümüm olabilir" dedi. Gecenin en dikkat çeken isimleri ise Cansu Tosun ve Tuba Ünsal oldu. Siyah transparan kıyafet giyen ikilinin iç çamaşırları flaşlar patlayınca ortaya çıktı.

MISIRCI İSYANI!


Nesli Çölgeçen’in yönettiği, başrollerini Belçim Bilgin, Engin Hepileri ve Caner Cindoruk’un paylaştığı ‘Çalsın Sazlar‘ filmi Zorlu PSM’de yapılan galanın ardından izleyiciyle buluştu. İki yakın arkadaşın aynı kıza aşık olmasıyla başlayan macerayı anlatan filmin galasına, filmde oynayan eşi Belçim Bilgin’den önce gelen Yılmaz Erdoğan’ın sözleri ise galanın en çok konuşulan konusu oldu. Erdoğan, “Sinemadaki gelir dağılımına baktığımızda en az parayı alan filmin yapımcısıdır. Bir sinema biletinin 10 TL, mısırın 8 Tl olması enteresan. Mısırcıya çalışıyoruz gibi bir hava var. Sektörün önde gelenleri toplanıp bu soruna çözüm bulmalı” diye konuştu. Filmde şarkı söyleyen  Belçim Bilgin ise, “İlerleyen günlerde filmin soundtrack albümü yapılacak ve benimde ilk albümüm olabilir” dedi.

Zaman zaman ayrılacakları konuşulan Tolga Güleç ve Yeliz Şar çifti de galaya el ele geldi. Ayrılık haberlerini el ele verdikleri pozla yalanlayaan ikili, “Gördüğünüz gibi beraberiz. Çıkan haberlere de bir anlam veremiyoruz” diyerek ayrılık dedikodularına son noktayı koydu.

DOSTLUK YERİNE AŞKI SEÇTİ...

Başrollerden Engin Hepileri filminde ana sorusu olan “Aşk mı dostluk mu?” sorulunca sevgilisi Beyza Şekerci’ye bakarak “Aşk” yanıtını verdi. Diğer başrol, Caner Cindoruk ise yorum yapmadı.

DANTELLİ KIRMIZI


Cansu Tosun ince siyah bluzunun içine kırmızı dantelli iç çamaşırları giyince ortaya böyle bir manzara çıktı.

Oyuncu, Eda Özerkan, galada şıklığıyla dikkat çeken isimlerden oldu.

Tuba Ünsal bluzuyla göbek dekoltesi verdi.

YENİ KANKALAR


Sıkı dostlar Sertab Erener ve Gonca Vuslateri, bu etkinliğe de birlikte katıldı. Ayrılmaz ikili olan Sertab Erener ve Gonca Vuslateri, tüm ısrarlara rağmen konuşmak istemedi.
Kenan Doğulu ve Beren Saat galaya el ele geldi. Saat, sosyal medyadan yazdığı "Çoğalmak istiyorum" cümlesi sorulduğunda koşar adım uzaklaştı.