Tuğçe Kazaz Paris saldırısı hakkında tweet attı

Son dönemlerde popüülerliği artan Tuğçe Kazaz, dün yaşanan Paris saldırısı olayında 12 kişinin ölmesi ile ilgili yorum yaptı. Olayı çözdüğünü belirten ünlü isim neler yazdı? İşte detaylar.

Tuğçe Kazaz Paris saldırısı hakkında tweet attı

Son dönemdeki açıklamalarıyla dikkat çeken manken Tuğçe Kazaz, Twitter üzerinden siyasi gelişmelerin ''perde arkasına'' dahil fikirlerini paylaştı. Kazaz dün akşam sosyal medya hesabından Paris'teki Charlie Hebdo katliamının perde arkasında nelerin yattığını madde madde takipçileri ile paylaştı.

Kazaz, Twitter hesabına konuyla ilgili şu iddialarda bulundu:
"Fransa'daki menfur olay elbette çok üzücü. Lakin sistematik bir şekilde, Avrupa 'da İslâmafobi yi hortlatmaya çalıştıkları aşikar...

İstanbul 'dan Paris'e, Brüksel'den Cizre'ye çizilen ve ince hesaplanmış uluslararası bir oyun.. Dikkatli olmamız gereken bir süreç... İş El Kaide'ye kadar uzatılacak. Peki el Kaide kimlerden oluşuyor?

Akademik seviyede İngilizce konuşan ve çoğu Avrupa yaşiyan boşlukları olan insanlardan meydana geliyor. Perde arkasında İslamafobi ile birlikte Türkiye , IŞİD ve Ortadoğu 'da ki derin planlar yatıyor. Yine İslam alemi ile Türkiye derin ve kirli oyunların hedefinde... Bunları yarın katılacağım canlı yayında, sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Bence sizlerde bana çamur atacağınıza, biraz olayları okumalısınız.


Bu arada; paralel bunun neresinde diye soran arkadaşlara cevaben, Paralel ile baronlar bunun Türkiye ayağında yer alıyor bence.'