Ünlü çiftin düğün tarihi belli oldu

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'den beklenen haber geldi. Uzun zamandır birlikte olan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün düğün davetiyeleri dağıtılmaya başlandı.

Ünlü çiftin düğün tarihi belli oldu

İki yıldır birlikte olan ve kasım ayında aile arasında nişanlanan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, 8 Temmuz Cuma akşamı nikah masasına oturuyor. İkili davetiyelerini dağıtmaya başladı.

‘Kara Sevda' dizisinde Nihan karakterine hayat veren Neslihan Atagül ile ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Mehmet Giray Han'ı kadir doğulu'nun düğün tarihleri belli oldu. Kasım ayında nişanlanan çift, 8 Temmuz Cuma akşamı Kanlıca'daki denize sıfır A'jia Hotel'de evlenecek. 19.30'da kıyılacak nikahın ardından davetliler gece yarısına kadar eğlenecek.

Geçtiğimiz hafta, gerçek yapraklardan oluşan, içerisinde "Evlilik kutlamamıza davetlisiniz" yazılı davetiyelerini dağıtmaya başlayan çift, "Çocuklara iyi uykular" yazmayı da ihmal etmedi. bugün sezon finali yapacak dizinin ardından hazırlıkları hızlandıracak olan Atagül ve Doğulu, 20 gün boyunca detaylarla yakından ilgilenecek.