Ünlü futbolcu Batuhan Karadeniz eşini böyle aldattı

Özel hayatındaki düzensizlik nedeniyle Beşiktaş'tan kovulan Batuhan Karadeniz, aynı çizgide ilerliyor. Batuhan Karadeniz'in eşini aldattığı görüntüler ortaya çıktı. İşte detaylar.

Ünlü futbolcu Batuhan Karadeniz eşini böyle aldattı

Türk futbolunun yıldız adayları arasındayken sorunlu hayatı yüzünden gözden düşüp Beşiktaş'tan gönderilen Batuhan Karadeniz, futbol hayatındaki başarısızlığını özel hayatına da taşıdı.

Çapkınlıkları ile adından söz ettiren Karadeniz, 2012 yılında Eda Baş ile evlenmiş ve gece hayatına nokta koymuştu. Üç senedir ortalarda gözükmeyen Batuhan, önceki akşam gece hayatına hızlı bir dönüş yaptı!

'SABAH SABAH OLDU MU!'

Şimdilerde Sivasspor'da futbol oynayan Batuhan Karadeniz, akşam saatlerinde Ortaköy Reina'ya iki erkek arkadaşı ile birlikte eğlenmeye gitti. Mekanda tanıştığı sarışın bir güzel ile gecenin ilerleyen saatlerinde samimiyetini ilerleten genç futbolcu, gece sonunda da mekandan gizemli güzelle el ele çıkınca olanlar oldu.

Kapıda patlayan flaşlarla ellerini ayıran ikili, birbirlerini tanımazlıktan geldi. Karadeniz, gazetecilere ise "Sabah sabah yaptığınız oldu mu?" diyerek sitem etti.