Cezaya sinirlenen sürücü aracını darma duman etti

Manisa'da gerçekleşen olayda trafik polisi tarafından ceza yiyen sürücü, sinirlenerek aracının camlarını kırdıktan sonra aracını öylece polisin yanında bırakıp gitti. Sürücünün aracı daha sonra çekiçle caddeden kaldırıldı.

Cezaya sinirlenen sürücü aracını darma duman etti

Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi (Doğu Caddesi) üzerinde meydana gelen olayda, görgü tanıklarının ifadesine göre, Ergen Caddesi’nden Gazi Mustafa Kemal Caddesi’ne ters yönden giriş yapan 34 ZE 1013 plakalı araca trafik polisi ceza kesmek istedi.

KENDİ ARACINI PARÇALADI

Polisin ceza kesmesine sinirlenen A.Ç. isimli sürücü, kendi aracını parçalamaya başladı. Arabasından çıkardığı teyp ile arabasının camlarını kıran sürücü hızını alamayarak arabasını tekmelemeye başladı. Arabasına zarar veren sürücü daha sonra bir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaştı. Kısa bir süre sonra arabasının başına tekrar gelen sürücü arabasından bazı eşyaları alarak yine olay yerinden uzaklaştı.

ARAÇ ÇEKİCİYLE KALDIRILDI


O anlar ise cadde üzerinden geçen bir vatandaş tarafından da cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, sürücü trafik polisiyle tartıştıktan sonra sinirlenip aracını tekme yağmuruna tuttuktan sonra olay yerinden uzaklaşıyor. Polis, olayla ilgili tutanak tutarken caddedeki araç çekiciyle yoldan kaldırıldı.