Gündüz vakti herkesin gözü önünde kadın kaçırdılar!

Böyle birşey görülmedi! Burası dağ başımı dedirten olay Mersin'in Tarsus ilçesinde bugün yaşandı. Ülkemize göç eden Suriye uyruklu kadın evinin önünden güpe gündüz bir araca bindirilerek kaçırıldı. Kadının eşi hayatından endişe duyuyor ve kaçıran kişileri tanımadığını söylüyor.

Gündüz vakti herkesin gözü önünde kadın kaçırdılar!

Mersin'in ilçe merkezindeki Özel Bahşiş Mahallesi’nde meydana geldi.

Suriye’de devam eden iç savaştan kaçarak Türkiye’ye eşi 30 yaşındaki Mehdi İsa Abdulaziz ile birlikte sığınan İmen Ahmet, iddiaya göre 4 gün önce kimliği belirsiz kişiler tarafından evinin önünden otomobile zorla bindirilerek kaçırıldı.

Eşinin kaçırıldığını polise ihbar eden Suriyeli Mehdi İsa Abdulaziz, Türkiye’de kimseyi tanımadıklarını kimseyle husumetlerinin olmadığını söyledi.
 
Tarım işçiliği yaparak geçindiklerini belirten Mehdi İsa Abdulaziz, "Olay günü eşim dışarı çıktıktan sonra çığlıklarını duydum. Eşimi zorla bir otomobile bindirdiler. Peşinden yalın ayak koştum, fakat otomobile yetişemedim. Kaçırılma olayının üzerinden 4 gün geçti. Eşim ile hiçbir sorunum ve problemim yoktu. Hayatından endişe etmeye başladım. Durumu Jandarma ve emniyet güçlerine bildirdim. Eşimin bulunması için yardım istiyorum" dedi.