İnekler zincirleme kazaya sebebiyet verdi

Muğla'ya bağlı Bodrum'da, aniden yola çıkan inekler sebebiyle meydana gelen zincirleme trafik kazasında, 9 araçta hasar oluştu. Kazada can kaybı yaşanmadı.

İnekler zincirleme kazaya sebebiyet verdi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, çevre yoluna çıkan inekler nedeniyle, 9 aracın karıştığı zincirleme trafik meydana geldi. Kazada 9 araçta hasar oluştu.

9 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ
Bodrum'dan Gümbet istikametine giden Hakan Mazı idaresindeki 48 T 6865 plakalı taksi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde yola aniden çıkan ineklerden birine hafif şekilde çarptı. Kaza nedeniyle ani fren yapan taksinin arkasından gelen 9 araç ise birbiriyle çarpıştı.

KULLANILAMAZ HALE GELDİ
Kazada, bazı araçlar kullanılmaz hala gelirken, taksilerde yolcu olarak bulunan vatandaşlar ile sürücüler kısa süreli panik yaşadı.

"BEN KURTARDIM ARKAMDAKİ SÜRÜCÜLER KURTARAMADI"
İneklerin başı boş sokakta dolaştıklarını ifade eden sürücü Hakan Mazı, "Seyir halindeyken yola aniden inekler çıktı. Ani fren yaparak kurtardım ama arkamdaki sürücüler kurtaramadı." dedi.

"İNEKLERE ÇARE BULUNMASI LAZIM"
İnek sahibine tepki gösteren Hülya Ulukan Duruçay da kazayı ucuz atlattıklarını vurgulayarak, "Aracımızda iki çocuğumuz vardı. Bu ineklere bir çare bulunması lazım. Ciddi bir kaza atlattığımızı düşünüyorum." diye konuştu. Bölgeye gelen trafik ekipleri, kazayla ilgili bölgede inceleme yaptı.

Etiketler; #inek #bodrum