Aramızda Kalsın 50.bölüm fragmanı ve özeti

Star TV'nin sevilen programı Aramızda Kalsın'da neler yaşanacak? Aramızda Kalsın dizisinin yeni bölümü Star TV'de yayınlnacak. İşte 50.bölümün ayrıntıları ve dizinin gelecek bölümüne dair detaylar.

Aramızda Kalsın 50.bölüm fragmanı ve özeti

Aramızda Kalsın dizisi ekrana veda etmek için gün sayıyor. 50. Bölüm ile ekrana gelecek olan dizi son üç bölümü yayınlayacak. Büyük final heyecanla bekleniyor.
 
Ev elden gidiyor mu? Bahattin'e gelen telefon, Celepoğlu Ailesi’nin bir sırrını ortaya çıkarıyor!
 
Mahir’in parayı kaybetmesiyle birlikte Celepoğlu ailesi yıllardır oturdukları evi kaybetme noktasına gelir. 
 
Bu yılbaşı Celepoğlu ailesinin evinden ayrı olacağı ilk yılbaşıdır. Çocuklarını, torunlarını kıramayan Hüsne evde erken yılbaşı kutlaması yapmaya karar verir. Bahçedeki ağaç süslenir. Tavan arasından süsler çıkarılır. Hüsne çocuklar için küçük sürprizler bile hazırlar. O sürprizlerden biri, Ceylan'ın anlaşılmasın diye kapağını hediye kağıdıyla kapladığı evlilik cüzdanıdır. Cüzdan hiçbir şeyden haberi olmayan Yunus'un eline geçer.
 
Mahir parayı çaldırmanın utancıyla çekip gitme planları yaparken, Yağız'a verdiği sözü tutar. Onunla birlikte kayıp kız arkadaşının peşine düşer. 
Celepoğlu ailesi eşyalarını toplar, evi boşaltır, yüklü kamyona binip evden ayrılırken Bahattin'e gelen telefon bütün planları değiştirir. Bu telefon, Celepoğlu ailesinin çözmesi gereken yeni bir sırrı da ortaya çıkaracaktır.