Güllerin Savaşı dizisi bu hafta yayınlanmayacak

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Güllerin Savaşı bu hafta yayınlanmıyor. Dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı hayranları tarafından merak ediliyor. İşte o neden ve dizinin yeni bölümünün yayın tarihi.

Güllerin Savaşı dizisi bu hafta yayınlanmayacak

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Güllerin Savaşı bu hafta yeni bölüm yayınlanmayacak. 26. Bölüm ile yayınlanması beklenen dizi 10 Ocak Cumartesi kaldığı yerden devam edecek. İşte son bölümde yaşananlar..
 
Gülru ve Ömer'in evlilik kararı aileleri nasıl etkileyecek? Gülfem bu evliliği engellemek için yeni bir Oyun içerisine giriyor.
 
Cihan’ın Gülru’ya karşı hissettiği platonik aşk Gülru’yla Ömer’i zor bir çıkmaza sürükler. Cihan’ı incitmeden ona gerçeği söylemeye çalışırlar ancak Cihan gerçeği kolay kolay kabullenecek gibi değildir. Gülfem ve Cahide ise Gülru’yla Ömer’i sonsuza dek ayırmak için şeytani bir plana kalkışırlar. Gülru’nun ailesinin başına büyük bir felaket getirecek bu plan Gülru ve Ömer’i de yakıcı bir ayrılığa mahkum edecektir.

Cihan’ın Gülru’ya karşı hissettiği platonik aşk Gülru’yla Ömer’i zor bir çıkmaza sürükler. Cihan’ı incitmeden ona gerçeği söylemeye çalışırlar ancak Cihan gerçeği kolay kolay kabullenecek gibi değildir.
 
Dizinin son bölümünde; Gülfem ve Cahide ise Gülru’yla Ömer’i sonsuza dek ayırmak için şeytani bir plana kalkışırlar. Gülru’nun ailesinin başına büyük bir felaket getirecek bu plan Gülru ve Ömer’i de yakıcı bir ayrılığa mahkum edecektir.

GÜLLERİN SAVAŞI SON BÖLÜM TIKLA İZLE