Ulan İstanbul dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ekranların sevilen dizisi Ulan İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 29.bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Ulan İstanbul dizisinde neler olacak? İşte detaylar.

Ulan İstanbul dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ekranların sevilen dizisi Ulan İstanbul bu hafta özel bir bölümle ekrana geldi. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ise nihayet yayınlandı. Ulan İstanbul 29.Bölümünde neler olacak? Dizi hakkında merak ettiğiniz tüm konuları sizler için derledik.  Geçtiğimiz hafta Derya’yı başka bir erkekle öpüşürken gören Şehriban, ne Maşuka’ya ne de Ceyhun’a bir şey diyemez. Şehriban, Fatma’yla konuşup çareyi Derya’yla yüzleşmekte bulur. Kaptan, sonunda özgürlüğüne kavuşur. Bir an evvel Bodrum’a dönmek isteyen Kaptan, Çin Lokantasındaki kutlama yemeğinden sonra İstanbul’dan ayrılır. Gecikmeli de olsa kurtarma operasyonunu başarıyla tamamlayan ekip, yılbaşından hemen sonra mahalleden ayrılma kararı alır.

Derya ile konuşmayı başaramayan Şehriban, genç kızı takip etmeye başlar. Bu sefer de yanlış hedefe kitlenir. Bütün mahalle, Alınteri Sokak’ta yapılan yılbaşı kutlamasına katılır. Partide, Karlos’un Yaren’e büyük bir sürprizi vardır.

Mahalleliyle birlikte eğlenen çete aslında herkesle vedalaşmaktadır. Ekipten ilk ayrılan Derya olur. Genç kız partiden hemen sonra Bodrum’a gitmek için otobüse biner. Çetenin geri kalanı ise mahalleden ayrılmak üzere iken hayatlarının en büyük şokunu yaşarlar.

ULAN İSTANBUL YENİ BÖLÜM FRAGMAN İÇİN BURAYA TIKLAYIN