Revizyon burun estetiği öncesi bunlara dikkat!

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Yusuf Can revizyon rinoplasti ameliyatları hakkında bilinmesi gerekenleri ve ameliyat öncesi / sonrası yapılaması gerekenleri anlattı. Revizyon burun estetiği nedir?

Revizyon burun estetiği öncesi bunlara dikkat!

Revizyon burun estetiği öncesi bunlara dikkat!
Revizyon burun estetiği en çok talep edilen estetik ameliyatların başında gelmektedir. Burun estetiğinden memnun kalmayanlar ve yeniden burun estetiği olmayı düşünenler için Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Yusuf Can revizyon  rinoplasti  ameliyatı yapılmaktadır. Türkiye’de de bu uygulamayı yaptırmak isteyenlerin sayısı bir hayli fazla. Yusuf Can;
Burnundaki şekil ve nefes alma problemleri için burun estetiği ameliyatı olan kişilerin ameliyatın sonuçlarından memnun kalmaması durumunda yapılan ameliyatlara revizyon rinoplasti  denir. Birincil burun estetiği ameliyatlarının ardından bazı hastalarda var olan şekil bozuklukları ya da nefes alma problemleri tam olarak giderilemeyebilir. Hatta bazı durumlarda burun önceki halinden bile daha kötü bir hal alabilir. Başarısız sonuçlanan burun estetiği ameliyatları kişilerin mutsuz olmalarına yol açar.”