Yaralı bebeği Doktor sahiplendi

Niğde'de iki otomobil çarpıştı: 3 ölü, 3 yaralı. Kazada yaralı olan bebeği ise doktor sahiplendi.

Yaralı bebeği Doktor sahiplendi

Yaralı bebeği Doktor sahiplendi
Niğde’nin  Altunhisar İlçesi'nde meydana gelen kazada ölen Cuma Kavak ile Türkan Yarga'nın nikahsız birlikte yaşadığı belirtilirken, yaralanarak Niğde Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı.
Niğde Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan minik Sude Yarga'ya Dr. Filiz Demir sahip çıktı. 2 çocuk annesi Demir, sürekli ağlayan minik Sude ile yakından ilgilendi. Onu tedavisi sürene kadar kucağından bırakmayan Dr. Filiz Demir bebeği emzirerek doyurdu.
Bebeğin gerekli tedavisini yapan Filiz Demir, daha sonra emzirerek karnını doyurdu. Hastane yönetimi, Filiz Demir'in bebekle yakından ilgilenmesinden duygulanarak fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. 'Evet o bir doktor ama aynı zamanda bir anne. Hem de eli öpülesi bir anne... Öyle ki anne baba ve kardeşi kazada yaşamını yitiren ve bunu hissetmiş gibi durmadan ağlayan 22 günlük Sude bebeği sahiplenip emziren ve tomografi çekimi için kucağında uyutan önünde saygı ile eğildiğimiz bir anne.... Burun akıntısına serum taktırmadın diye ona saldıran yaratıklara ithafen...' notuyla paylaşan fotoğraf kısa sürede beğeni topladı.
Dr. Filiz Demir önce sosyal medyada sonra da tüm Türkiye’de kahraman doktor oldu.