CHP'den skandal Suruç paylaşımı

CHP Suruç ile ilgili paylaşım yaptı. CHP'nin terör destekçisi vekili Mahmut Tanal, Suruç'ta AK Partililere yapılan ve AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ın ağabeyinin de arasında olduğu 4 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı sadece tepki diye adlandırarak skandal bir paylaşıma imza attı.

CHP'den skandal Suruç paylaşımı

umhuriyet Halk Partisi'nin terör sevici vekili Mahmut Tanal, AK Partililerin seçim kapsamındaki gezisini kana bulayan hain PKK saldırısının sadece normal bir tepki olduğunu savunarak terör örgütü PKK'nın yanında olduğunu bir kez daha ortaya koydu. AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ın ağabeyi Mehmet Ali Yıldız'ın da aralarında bulunduğu 4 kişinin hayatını kaybettiği hain saldırıyı meşrulaştırdı.

İŞTE O SKANDAL PAYLAŞIM

Tanal sosyal medya hesabından "Şanlıurfa ili Suruç ilçesinde AK Parti milletvekili adayının esnafı ziyaret etmesi sonucu esnaf tepki göstermiştir. Tepki üzerine olaylar olmuştur. Tüm milletimizi sağduyulu davranmaya davet ediyorum" dedi.


 

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Daha önce de bir çok kez terör örgütü PKK'lı teröristlerin cenazesinde yer alarak tarafını belli eden Mahmut Tanal sosyal medyadan büyük tepki gördü.


Etiketler; #Chp #suruç