Devlet Bahçeli Meydan Okudu Yürekleri Varsa Gelsinler.

Siyasetin nabzı her geçen gün Milliyetçi Hareket Partisi için hızlanmaya devam ediyor Bu kez iddialar çok güçlü.

Devlet Bahçeli Meydan Okudu Yürekleri Varsa Gelsinler.

Milliyetçi Hareket partisinde kaybedilen son seçimin ardından bayrak açan muhalif adaylar bir türlü partiyi olağanüstü genel kurulu taşımayı başaramamıştı. Yapılan bütün çalışmalara rağmen önce Yargıtay engeline takılan olağanüstü genel kongre Daha sonrasında verilen kararın yeniden imzaya gitmesi gerektiği için küçük bir ivme kaybına yakalanmışlardı.

Fakat dün 4 muhalif adayın bir araya gelerek kongreden vazgeçmeyeceklerini 40 Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilinin desteklerini aldıklarını ve yeniden imza toplayacaklarını açıklamasının ardından bugün Devlet Bahçeli bir açıklama yaptı.
 
Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada asla Parti'nin itibarını zedeleyecek bir hamleye izin vermeyeceklerini ve Parti'yi asla destekçilerinin kim olduğu belli olmayan şahıslara teslim etmeyeceklerini açıkladı. Ayrıca kongre sürecine ilişkin hukuki sürecin devam ettiğini açıklayan Devlet Bahçeli Yüreği olan gelsin Milliyetçi Hareket Partisi burada ve kimseye teslim olmayacak açıklamasını yaptı.