İYİ Parti'nin milletvekili adayları

İYİ Parti'nin milletvekili adayları belli oldu. İlk defa seçime katılacak olan İYİ Parti'nin Milletvekili listesi açıklandı. İYİ Parti milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti.

İYİ Parti'nin milletvekili adayları

İYİ Parti'nin 24 Haziran seçimleri için gösterdiği 600 kişilik milletvekili aday listesi de belli oldu. İYİ Parti 600 kişilik milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti.

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İSİM LİSTESİ

İYİ PARTİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

Tuba Alaylı, Cenk Muradoğlu, Emir Abbas Gürbüz, Mesut Sivri, Kemal Faruk Aysu, Mehmet Okan Oğuz, Mehmet Uğur Özyetgin, Ahmet Kemal Şan, Aysel Çarıkçılar, Nazmi Karabulut, Onur Hanlıoğlu, Ayberk Yüksel, Nazlı Elif Gökdemir, Osman Alper Tunga Hepgür, Mustafa Koray Yücel.

İYİ PARTİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

Furkan Kucur, Bahtiyar Kurt, Mehmet Aslan, Ayşe Taciser, Ülkü Levent, Muammer Demirci.

İYİ PARTİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

Nazlı Ece İşbaşaran, Ali Deveci, Kürşat Özer, Zahide Söğüt, Ali Kıdık, Eser Bozkaya, Aziz Murat Hatipağaoğlu

ADANA

1 İSMAİL KONCUK
2 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU
3 ALİ AYDIN
4 NİHAL AĞCA
5 RECAİ MERCİMEK
6 SİNEM ULUDAMAR
7 MEHMET SERTAÇ DURAK
8 VEDAT SABANCI
9 EREN ÖZER
10 HAMZA GÜLTEKİN
11 ŞULE TÜDEŞ
12 ERCAN ATALAY
13 ALİ KABAKLI
14 SİBEL ÇAKMAK
15 İLKER KILINÇ

ADIYAMAN

1 MAHMUT BOZKURT
2 ABDURRAHMAN EROL ÖZBAY
3 ZÜLFİKAR IŞIK
4 FATİME ZEHRA AKBAŞ
5 MAHMUT CİHAN GÜVENÇ

AFYONKARAHİSAR
1 GÜLTEKİN UYSAL
2 ABDÜLKADİR AKCAN
3 OKŞAN ULUSOY EFE
4 SELAHATTİN MÜHSÜRLER
5 ALPER YAĞCI
6 ÖMER ERYEŞİL

AĞRI

1 BEDRİ YAVUZ HATUNOĞLU
2 ADEM KILIÇ
3 MUSTAFA YAŞAR
4

AMASYA
1 AHMET FATİH COŞAR
2 GÖKHAN LAFÇI
3 MEDET EROĞLU


ANKARA 1. BÖLGE

1 KORAY AYDIN
2 HALİL İBRAHİM ORAL
3 MESUT ÖZARSLAN
4 AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU
5 MİNE BAŞ
6 YETKİN ÖZTÜRK
7 KADRİYE ÜNLER
8 FEHMİ KANDEMİR
9 BARIŞ DOĞAN
10 ÇAĞLAR AY
11 İHSAN KOÇAK
12 KENAN TÜRÜDÜ
13 HATİCE KÜÇÜK

ANKARA 2. BÖLGE

1 ŞENOL BAL
2 ERSÖNMEZ YARBAY
3 GÖKHAN BEKER
4 FARUK KÖYLÜOĞLU
5 HASAN SEYMEN
6 HEDİYE AKDERE
7 TUNCAY TEKAY
8 HÜSEYİN ÖZLÜK
9 BAHA CANKUT SARITAŞ
10 ÇİĞDEM BİNGÖL
11 BARIŞ ÇALIŞKAN

ANKARA 3. BÖLGE

1 DURMUŞ YILMAZ
2 AYHAN ALTINTAŞ
3 REŞAT ERDOĞAN
4 TAMER KAYAALP
5 AYŞE SUCU
6 ÖMER KARAKAŞ
7 HÜSEYİN ŞİMŞEK
8 UMUTCAN GÜNERKAYA
9 AHMET CAN BUĞDAY
10 BÜLENT GÜRSOY
11 ALİ IŞINER HAMŞİOĞLU
12 BERİL GÜMÜŞ


ANTALYA
1 FERİDUN BAHŞİ
2 HASAN SUBAŞI
3 TUBA VAROL ÇOKAL
4 FULYA YASEMİN
5 KADRİ LEVENT DİM
6 MUSA ERTUĞAN
7 BÜNYAMİN SEÇME
8 NEŞE TOKER
9 MERYEM AYDOĞAN
10 CAFER ÜNAL
11 CAHİT KOCABEYOĞLU
12 BİROL ÜSTEM
13 ÖNAL ÇAVUŞOĞLU
14 ALPER TUNÇER
15 YAKUP CEM ÇINAR
16 LEYLİ KEMAL

ARTVİN
1 FİLİZ AKYÜZ
2 KAMİL AKSU

AYDIN

1ADNAN SEZGİN
2 BERNA SUKAS
3 HALİL İBRAHİM AKTEMUR
4 ŞULE TUNTAŞ
5 FEVZİ KÖSE
6 SÜLEYMAN DEMİRCİ
7 MUSTAFA ORHUN ÇETİN
8 SEMRA YÜCEL

BALIKESİR
1 İSMAİL OK
2 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK
3 NEZAHAT SALON
4 YAŞAR GENÇ
5 BEGÜM KÜÇÜKOĞLU
6 KERİMAN KÜLTÜR
7 ÖZLEM URAL
8 EROL AYDEMİR
9 ONUR ŞENEL

BİLECİK
1 MESUT TEKİN
2 BATUHAN ATALAY

BİNGÖL
1 MEHMET SAİT YAZICI
2 ABDURRAHİM ARİÇ
3 SELAHETTİN EKİNCİ

BİTLİS
1 MEHMET SAİT YAZICI
2 ABDURRAHİM ARİÇ
3 SELAHETTİN EKİNCİ

BOLU
1 MEHMET AYDIN
2 İRFAN BAYAR
3 NİMET İNCE

BURDUR
1 OSMAN KURT
2 HÜSEYİN ERDEM
3 HATİCE FUNDA BÜLBÜL


BURSA 1.BÖLGE

1 İSMAİL TATLIOĞLU
2 SAMİ BİLGE
3 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU
4 YÜKSEL YILMAZ
5 ABDULLAH ALAGÖZ
6 SERMİN ÖZENSOY
7 ÜSTÜN TUNALIGİL
8 ÖZGÜR ŞİMŞEK
9 AYHAN TAYFUR
10 MERVE ASA

BURSA 2.BÖLGE
1 AHMET KAMİL EROZAN
2 HASAN TOKTAŞ
3 ADNAN İSLAMOĞULLARI
4 SERPİL ARSLANTÜRK
5 ALİ EKBER CAN
6 BETÜL BAYRAKTAR ORHAN
7 İSMAİL ŞENOL
8 YAVUZ BÜLBÜL
9 FAZLI SEYİS
10 ÖZGEHAN KOÇER

ÇANAKKALE
1 RIDVAN UZ
2 İSMET BALKAN
3 İKBAL AYTAÇ
4 MEHMET TAMER ERGÜN

ÇANKIRI

1 AYDIN AYANOĞLU
2 GAMZE ATALAY

ÇORUM
1 FATİH MEHMET ARSLAN
2 ABDULLAH KARAMAN
3 SEFER YILMAZ
4 SİNEM SARI

DENİZLİ
1 YASİN ÖZTÜRK
2 ŞULE TÜRKARSLAN
3 NAFİZ ÖZ
4 TEMEL BAŞBUĞ
5 MEHMET ALİ UZAKGİDER
6 ZEYNEP SÖZERİ
7 MURAT GÜNGÖR
8 HÜSEYİN KÖSEOĞLU


DİYARBAKIR
1 MEHMET SALİM ENSARİOĞLU
2 AHMET YİĞİT
3 HANDAN KAÇMAZ
4 CEVDET DEMİR
5 NAZIM KAYA
6 FERHAT ALTINDAĞ
7 DOĞAN YONTÜRK
8 ENGİN KONAKÇI
9 NİHAT ARİF TEKİN
10 SELMA TANİN
11 ABDÜLBAKİ ÇAKMAK
12 ABDÜLKADİR ÇELEBİ

EDİRNE
1 MEHMET AKALIN
2 ORHAN ÇAKIRLAR
3 DİLEK KIRMIZI
4 İSMET ERSÖZ

ELAZIĞ
1 YAVUZ TEMİZER
2 ABDÜLKERİM EFLATUN
3 ALİ YÜCEL UYGUR
4 MUSTAFA KEMAL ATİKELER
5 ENİS GİRAY

ERZİNCAN
1 AYŞE ŞÜKRAN ALPTEKİN
2 CENANİ DAĞHAN ÇAKMAK

ERZURUM
1 MUHAMMET NACİ CİNİSLİ
2 ZEKAİ KAYA
3 FATMA CANAN UÇAR
4 YILMAZ CEYRAN
5 ALPASLAN KÜNİ
6 DENİZ SİNİCİ

ESKİŞEHİR
1 ARSLAN KABUKÇUOĞLU
2 ÖMER İBRAHİM SAYIN
3 EREN EKMEN
4 EBRU SERVİ
5 EMRE DEMİR
6 ARİF GEÇKALAN
7 GÖKÇE YATMAZ


GAZİANTEP
1 İMAM HÜSEYİN FİLİZ
2 MEHMET CAN TUĞSUZ
3 CELAL YILDIRIM
4 MEHMET ÖMER ARPACIOĞLU
5 İSMET KILIÇ
6 İBRAHİM KESKİN
7 LİNA OCAK
8 OĞUZ HOCAOĞLU
9 SANEM KASAPSEÇKİN
10 İZETTİN ŞAHİN
11 İLKER BAY
12 CEREN SOYLU
13 ÜNVER BÜLENT GÖKSEVEN
14 MEHMET ÇELİK

GİRESUN
1 ORHAN ERZURUM
2 ÜNZİLE YÜKSEL
3AHSEN TÜRK
4OSMAN ÇALIŞKAN

GÜMÜŞHANE
1 ALİ ATEŞ
2 NECDET İLHAN

HAKKARİ
1 DİLEK TANRIKULU
2 YILDIRIM ÖRNEK
3 Ayşe Tezel

HATAY
1 BİLAL KARACA
2 MEHMET BİÇER
3 MEHMET KORMAN
4 MEHMET ALİ YILDIRIM
5 HATİCE GÜZEL
6 ZEKİ TOPRAK
7 İLKER ÇALIŞKAN
8 KEVSER EKER
9 ERTUĞRUL GAZİ DENER
10 ŞAHİZAR SEBER
11 ALİ KEMAL KÖMÜR

ISPARTA

1 AYLİN CESUR
2 MUSTAFA ŞİMŞEK
3 SÜLEYMAN SAMİ ALTINKAYA
4 ŞÜKRÜ LEVENT BAŞYİĞİT

MERSİN

1 BEHİÇ ÇELİK
2 ZEKİ HAKAN SIDALI
3 ÖZER ÖZEL
4 ÜLKÜ SİNCAR
5 VOLKAN ALKAN
6 HASAN DOYDU
7 OSMAN YILMAZ
8 ÜLKÜ CENGİZ
9 SÜLEYMAN ÇETİN
10 HÜSNİYE EKİNGEN
11 AYDIN RIFAT KOCABAŞ
12 MUSTAFA KUNT
13 ASPORÇA MELİS KESER

İSTANBUL 1. BÖLGE

1 HAYRETTİN NUHOĞLU
2 AHMET ÇELİK
3 YAVUZ AĞIRALİOĞLU
4 MERAL ALEMDAR
5 YÜCEL COŞKUN
6 ONUR AYDIN
7 MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN
8 EMİNE KÜÇÜKALİ
9 ADİL ERKOÇ
10 ARİF TEVETOĞLU
11 DURSUN ÇOLAK
12 SULTAN NESLİHAN SEVEN
13 OĞUZ SARUL
14 MİTHAT BORA BULUT
15 NAZLI ASPAY CEBECİ
16 OKTAY ERÇAKAR
17 ŞENTÜRK DEMİRAL
18 FUAT ONBAŞILI
19 KUBİLAY PEYİK
20 HİLAL TUNCER
21 UFUK ÜNAL
22 SAYGIN ÖZYILDIRIM
23 MEHMET ALİ ÖZDEMİR
24 SEVGİ ŞAHİN
25 BARIŞ TAVLAŞOĞLU
26 TUBA ALAYLI
27 AYSEL KIRALİ
28 YELDA GARGUN
29 MURAT AĞIREL
30 ONUR HANLIOĞLU
31 ÖNDER FARUK PARMAK
32 BÜLENT ASLAN
33 YÜKSEL KARAÇAM
34 YÜKSEL BAT
35 CANER YILMAZ

İSTANBUL 2.BÖLGE 1 ÜMİT ÖZDAĞ
İSTANBUL-2 2 FATİH MEHMET ŞEKER
İSTANBUL-2 3 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU
İSTANBUL-2 4 İLAY AKSOY
İSTANBUL-2 5 COŞKUN YILDIRIM
İSTANBUL-2 6 MEHMET ASLAN
İSTANBUL-2 7 BİNNUR KARADAĞLI
İSTANBUL-2 8 ALİ DİNÇER ÇOLAK
İSTANBUL-2 9 VEDAT YENERER
İSTANBUL-2 10 ABDULLAH İLKER SUNGUR
İSTANBUL-2 11 NURİ YILMAZ
İSTANBUL-2 12 CEMİLE ALBAŞ
İSTANBUL-2 13 RÜSTEM FIRAT
İSTANBUL-2 14 AYCAN GÜLEÇLİLER
İSTANBUL-2 15 SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU
İSTANBUL-2 16 GÖKHAN KARGI
İSTANBUL-2 17 ALİ AKER
İSTANBUL-2 18 ERTAN VAROL
İSTANBUL-2 19 MUAMMER DEMİRCİ
İSTANBUL-2 20 HÜSEYİN ÖNDEŞ
İSTANBUL-2 21 YAŞAR KIZILKUM
İSTANBUL-2 22 BURÇİN GÖKÇE
İSTANBUL-2 23 ÖMER LÜTFÜ ÖZENÇ
İSTANBUL-2 24 FİSUN MEHLİKA TOCA
İSTANBUL-2 25 MUSTAFA AKAY
İSTANBUL-2 26 AYDIN EGEMEN
İSTANBUL-2 27 MUSTAFA YAZICI
İSTANBUL-2 28 UĞUR ŞEFİK BEKDEMİR

İSTANBUL-3 1 AHAT ANDİCAN
İSTANBUL-3 2 ÜMİT BEYAZ
İSTANBUL-3 3 HAYATİ ARKAZ
İSTANBUL-3 4 MELTEM ÜNAL ERZEN
İSTANBUL-3 5 KEMAL NİZİPLİOĞLU
İSTANBUL-3 6 HÜSEYİN ÜLGER
İSTANBUL-3 7 ÖZDEMİR POLAT
İSTANBUL-3 8 ELMAS GRAĞOS
İSTANBUL-3 9 AYHAN BÖLÜKBAŞI
İSTANBUL-3 10 İSKENDER DURİÇ
İSTANBUL-3 11 MERRİN HASİPOĞLU
İSTANBUL-3 12 CELAL KARAPINAR
İSTANBUL-3 13 SUAT SARI
İSTANBUL-3 14 ZEKİ BULGAN
İSTANBUL-3 15 OSMAN ERUSTA
İSTANBUL-3 16 EVRİM TOK
İSTANBUL-3 17 MERYEM GÖKTAŞ TANRIVERDİ
İSTANBUL-3 18 MUSTAFA BİLGİLİ
İSTANBUL-3 19 MEHMET PÜTÜN
İSTANBUL-3 20 RUHİYE AYLA DEMİR
İSTANBUL-3 21 MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ
İSTANBUL-3 22 ZİHNİYE GÜRKAN
İSTANBUL-3 23 ALİ HAYDAR GÜVEN
İSTANBUL-3 24 MELİHA APAYDIN
İSTANBUL-3 25 SİBEL KAYA
İSTANBUL-3 26 TAYFUN SİLİVRİ
İSTANBUL-3 27 MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ
İSTANBUL-3 28 NAZMİYE İZGİN
İSTANBUL-3 29 KÜRŞAT ÖZER
İSTANBUL-3 30 YUSUF YAVUZCAN
İSTANBUL-3 31 MURAT KUDRET
İSTANBUL-3 32 ARDIL AKIL
İSTANBUL-3 33 SEZER ÖZSOY
İSTANBUL-3 34 HAKAN AKSU
İSTANBUL-3 35 PENBE BOLAT

İZMİR-1 1 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU
İZMİR-1 2 YILDIRIM ULUPINAR
İZMİR-1 3 MEHMET TEZKAN
İZMİR-1 4 ÇİĞDEM ÖZER
İZMİR-1 5 OSMAN ERTÜRK ÖZEL
İZMİR-1 6 OSMAN VAROL
İZMİR-1 7 BÜLENT KIRILMAZ
İZMİR-1 8 SERAP ÖZÖKTEM
İZMİR-1 9 ÜLKÜ DOĞAN
İZMİR-1 10 HÜSEYİN HAKAN IŞIK
İZMİR-1 11 BURCU BOSTANCIOĞLU
İZMİR-1 12 İBRAHİM DÖNERTAŞ
İZMİR-1 13 KADİR GÜREL
İZMİR-1 14 GİZEM ALBAŞ

İZMİR-2 1 AYTUN ÇIRAY
İZMİR-2 2 MUSTAFA KERPİŞCİ
İZMİR-2 3 ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU
İZMİR-2 4 HÜSMEN KIRKPINAR
İZMİR-2 5 BEHİCE YILDIZ ÜNSAL
İZMİR-2 6 METİN DÖKMECİLER
İZMİR-2 7 ANIL SELEK
İZMİR-2 8 NADİR GERGİN
İZMİR-2 9 İLKER GÜL
İZMİR-2 10 SALİH ATAKAN DURAN
İZMİR-2 11 HAYRI KÖSEOĞLU
İZMİR-2 12 ÜLKÜ DOĞAN
İZMİR-2 13 MURAT CEM ÖZDEMİR
İZMİR-2 14 PELİN YETKİN YAZICI

KARS 1 YÜKSEL AKBABA
KARS 2 AHMET AKÜZÜM
KARS 3 HİKMET ŞİMŞEK

KASTAMONU 1 İLHAN ENGİN
KASTAMONU 2 SEYFİ SARIOĞLU
KASTAMONU 3 MEHMET MURAT AŞCI

KAYSERİ 1 DURSUN ATAŞ
KAYSERİ 2 FATİH ERYILMAZ
KAYSERİ 3 HÜSEYİN TEKİN
KAYSERİ 4 BERRİN EYİDEMİR
KAYSERİ 5 METİN SOYLU
KAYSERİ 6 SERAP DURMUŞ
KAYSERİ 7 MESUT UÇAN
KAYSERİ 8 HASAN AYDIN
KAYSERİ 9 KAMİL KARAMETE
KAYSERİ 10 BETÜL TOSUN

KIRKLARELİ 1 KÜRSAD YAMANER
KIRKLARELİ 2 SİBEL PİŞKİN
KIRKLARELİ 3 MUSTAFA KÖSEOĞLU

KIRŞEHİR 1 MUSTAFA HAKAN ÜNSER
KIRŞEHİR 2 ASAF KAYAOĞLU

KOCAELİ 1 LÜTFÜ TÜRKKAN
KOCAELİ 2 ALİ TÜRKŞEN
KOCAELİ 3 HARUN DEMİRKAYA
KOCAELİ 4 RUHİTTİN SÖNMEZ
KOCAELİ 5 DİJLE AKIN
KOCAELİ 6 ADİL GÜLEZ
KOCAELİ 7 AHMET YEŞİL
KOCAELİ 8 FUAT BERNA
KOCAELİ 9 İBRAHİM ÖMER TOYRAN
KOCAELİ 10 RENAN KIRAN
KOCAELİ 11 AYŞEGÜL BABACAN
KOCAELİ 12 ALPER BİRCANOĞLU
KOCAELİ 13 AYLA İLGÜN

KONYA 1 FAHRETTİN YOKUŞ
KONYA 2 ORHAN TULUKÇU
KONYA 3 SEVİL SARGIN
KONYA 4 MEHMET İLKER YİĞİT
KONYA 5 ŞAKİR BERBER
KONYA 6 SÜLEYMAN ŞENOL
KONYA 7 GÖKHAN TOZOĞLU
KONYA 8 OSMAN FEDAİ
KONYA 9 MUSTAFA RIDVAN PEKER
KONYA 10 NAZMİ SIRIT
KONYA 11 RANA ERARSLAN
KONYA 12 MEHMET ALİ ÖNAL
KONYA 13 NAZAN KAYA
KONYA 14 HULUSİ KOÇAK
KONYA 15 FARUK ÇÖKLÜ

KÜTAHYA 1 NİHAT KULA
KÜTAHYA 2 İBRAHİM EMRE KARAA
KÜTAHYA 3 HÜSEYİN ÇAKIR
KÜTAHYA 4 MEHMET EMİN BAŞ
KÜTAHYA 5 AYNUR SEZER

MALATYA 1 ALİ BİLİCİ
MALATYA 2 HACI MEHMET TURFANDA
MALATYA 3 ŞULE GÜRSOY
MALATYA 4 SAHRA KARAHAN ERGUVAN
MALATYA 5 MUHAMMET AFŞİN ARIKAN
MALATYA 6 ÖZGÜR BOZKURT

MANİSA 1 TAMER AKKAL
MANİSA 2 GÖKHAN KARAÇOBAN
MANİSA 3 HASAN ERYILMAZ
MANİSA 4 ASLI ÖZ
MANİSA 5 ŞAHAP YARALI
MANİSA 6 KADİR CENK ÖZATICI
MANİSA 7 SERKAN SERDAR ADIGÜZEL
MANİSA 8 ÖMER GERİTER
MANİSA 9 SELCEN ŞEKERCİOĞLU
MANİSA 10 AHMET KAĞAN AVCI

KAHRAMANMARAŞ 1 FARUK ATLI
KAHRAMANMARAŞ 2 MUSTAFA BASTIRMACI
KAHRAMANMARAŞ 3 BÜLENT MEŞE
KAHRAMANMARAŞ 4 AYŞE KIRAÇ
KAHRAMANMARAŞ 5 SADİ GÜNEN
KAHRAMANMARAŞ 6 MÜJGAN ÖZDARENDELİ
KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET ÇABUKEL
KAHRAMANMARAŞ 8 İRFAN MERT YIKAN

MARDİN 1 HAKAN ERDEM
MARDİN 2 ATLAFUN AYDOĞDU
MARDİN 3 AZİZ RODAN SAROHAN
MARDİN 4 TUNA IŞIKHAN
MARDİN 5 BURHAN İLHAN
MARDİN 6 UĞURHAN ARAS

MUĞLA 1 METİN ERGÜN
MUĞLA 2 ERTAN KÜÇÜKAY
MUĞLA 3 KORAY HAYVACI
MUĞLA 4 PEYAMİ CİNAZ
MUĞLA 5 NESRİN AŞTI
MUĞLA 6 CAHİT KARAÖZ
MUĞLA 7 İZEL KUŞKUN

MUŞ 1 ERKAN KEMALOĞLU
MUŞ 2 ZİHNİ SAYAN
MUŞ 3 BAHRİYE KILIÇ
MUŞ 4 ERKAN ÇELİKOĞLU

NEVŞEHİR 1 MUSA ERTAŞ
NEVŞEHİR 2 FATİH MEHMET ŞAHİN
NEVŞEHİR 3 HÜSEYİN SEVİNDİK

NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM
NİĞDE 2 NAİM OSMAN EREM
NİĞDE 3 DÖNDÜ GÖKMEN

ORDU 1 YENER YILDIRIM
ORDU 2 GÜNAY KARAAĞAÇ
ORDU 3 FERHAT ÇAKIROĞLU
ORDU 4 MUKADDER KORKMAZ
ORDU 5 ŞAHİN YILMAZ
ORDU 6 BARIŞ CANDAN

RİZE 1 HIZIR KESKİN
RİZE 2 KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU
RİZE 3 AYŞEGÜL ÖZYANIK

SAKARYA 1 ÜMİT DİKBAYIR
SAKARYA 2 AYDOĞAN ARSLAN
SAKARYA 3 MEHMET KIR
SAKARYA 4 NURGÜL ÇAKAR
SAKARYA 5 İLKER ÖZBUDAK
SAKARYA 6 ZEYNEP ULUSİNAN
SAKARYA 7 ASENA ASLAN BURAK

SAMSUN 1 BEDRİ YAŞAR
SAMSUN 2 İBRAHİM ÖZYER
SAMSUN 3 HÜSEYİN ACAR
SAMSUN 4 BİRSEN ÖZTÜRK
SAMSUN 5 AKIN ÜNER
SAMSUN 6 ÖNDER FATİH ŞENOL
SAMSUN 7 HAKAN KİPER
SAMSUN 8 AYŞE AYAN
SAMSUN 9 FURKAN ÖZDEMİR

SİİRT 1 EMİN TEZ
SİİRT 2
SİİRT 3

SİNOP 1 CEYHAN DEMİR
SİNOP 2 SEZGİN ŞİMŞEK

SİVAS 1 ÜNAL POLAT
SİVAS 2 ÜNAL YILMAZ
SİVAS 3 ÇAĞLAYAN DİKMEN
SİVAS 4 BETÜL KILIÇKAYA
SİVAS 5 HÜSEYİN GÜLHAN

TEKİRDAĞ 1 ENEZ KAPLAN
TEKİRDAĞ 2 MUHTAR MAHRANLI
TEKİRDAĞ 3 HAZIM TAMER DODURKA
TEKİRDAĞ 4 BELMA KUVANCI
TEKİRDAĞ 5 OĞUZHAN AYDIN
TEKİRDAĞ 6 TUNCAY KIRMIZIGÜL
TEKİRDAĞ 7 NURCAN BALCI EROL

TOKAT 1 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT
TOKAT 2 FATİH DEMİRKOL
TOKAT 3 İRFAN ALPAT
TOKAT 4 ŞULE ORUÇ
TOKAT 5 ALİ TURAN TOKGÖZ

TRABZON 1 HÜSEYİN ÖRS
TRABZON 2 HÜSEYİN KOLOĞLU
TRABZON 3 TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN
TRABZON 4 TUNA TAŞKIN
TRABZON 5 MURAT KELEŞ
TRABZON 6 NEŞE AY

TUNCELİ 1 DÜZGÜN DEMİR
TUNCELİ 2 ALMILA MARAŞ

ŞANLIURFA 1 ZUHAL ÇİFTKAYA
ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL
ŞANLIURFA 3 MEHMET ÇADIRCI
ŞANLIURFA 4 İMAM BADILLI
ŞANLIURFA 5 MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI
ŞANLIURFA 6 ABDULLAH TÜYSÜZ
ŞANLIURFA 7 MEHMET GANİM BAŞAR
ŞANLIURFA 8 VEYSEL DEMİR
ŞANLIURFA 9 MEMDUH DOĞRU
ŞANLIURFA 10 OSMAN ESAD BUCAK
ŞANLIURFA 11 MURAT KAÇAK
ŞANLIURFA 12 İBRAHİM HALİL AGIRTAŞ
ŞANLIURFA 13 FUAT AKSOY
ŞANLIURFA 14 ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR

UŞAK 1 NEŞE YILMAZ
UŞAK 2 ALİ KURT
UŞAK 3 ÖZDEMİR KOÇYİĞİT

VAN 1 SELİM ÖZGÖKÇE
VAN 2 FUAT GÖÇER
VAN 3 TÜLAY ÇİVİ
VAN 4 BAYRAM TARIK ÖZELER
VAN 5 TANER BABACANOĞLU
VAN 6 M.SALİH ALBAYRAK
VAN 7 FUAT BAKAN
VAN 8 ALPASLAN DENİZ

YOZGAT 1 SEYİT YÜCEL
YOZGAT 2 DERVİŞ VURAL
YOZGAT 3 GÖKHAN GENÇASLAN
YOZGAT 4 AKIN UYAR

ZONGULDAK 1 AYDIN TÜMEN
ZONGULDAK 2 MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU
ZONGULDAK 3 FEHİME ÇAKIR
ZONGULDAK 4 HAVA ÇİÇEK
ZONGULDAK 5 MUSTAFA ADİL ÖZKAN

AKSARAY 1 AYHAN EREL
AKSARAY 2 NURİ KOÇAŞ
AKSARAY 3 RAHİM AYDIN
AKSARAY 4 FATMA PINAR İZGÜ

BAYBURT 1 SÜLEYMAN BURÇ

KARAMAN 1 İSMET İLMİ HATİPOĞLU
KARAMAN 2 ATİLLA ZORLU
KARAMAN 3 MERVE UÇAR

KIRIKKALE 1 BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK
KIRIKKALE 2 MUSTAFA AKYÜREK
KIRIKKALE 3 ŞEVKET ÖZSOY

BATMAN 1 KISMET ÇELİK
BATMAN 2 HASAN ÖLÜK
BATMAN 3 TANSU GÖRKEM
BATMAN 4 BEYHAN ÖZGENER
BATMAN 5

ŞIRNAK 1 HASAN TATAR
ŞIRNAK 2 ABDULLAH GÜLÇE
ŞIRNAK 3 HACI ÖZER
ŞIRNAK 4 AHMET NURÇOK
BARTIN 1 HAMİT ERHAN ALDATMAZ
BARTIN 2 FATMA SİNEM ÖZÜOKLU

ARDAHAN 1 LEVENT PEHLİVAN
ARDAHAN 2 ÇELİK DEMİR

IĞDIR 1 GÜNDÜZ GÜNEŞ
IĞDIR 2 İBRAHİM AKKUŞ

YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL
YALOVA 2 ELİF AKYOL TOSUN
YALOVA 3 NUR GEMALMAZ AYAZ

KARABÜK 1 DURSUN ALTIPARMAK
KARABÜK 2 HAKKI ÖZDEK
KARABÜK 3 TENZİLE ÇELİK

KİLİS 1 MUHAMMET BALCI
KİLİS 2 DİLEK AKKÖZ

OSMANİYE 1 MEHMET TEMEL
OSMANİYE 2 NİHAT ÇERÇİ
OSMANİYE 3 MUHAMMET KAYA
OSMANİYE 4 VAHİDE ÖNER

DÜZCE 1 ERCAN KATIRCIOĞLU
DÜZCE 2 YUNUS ÖZAY ER
DÜZCE 3 REYHAN ATASEVEN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.