Albayrak: Başkan adayı olacağım!

Abdurrahim Albayrak bir gün mutlaka Galatasaray'a Başkan olmak istediğini açıkladı.

Albayrak: Başkan adayı olacağım!

Galatasaray eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, katıldığı televizyon programında ses getirecek açıklamalarda bulundu.


"Prandelli görevden ayrıldıktan hemen sonra aklımda iki isim vardı: Hamza Hoca ile Şenol Güneş. Şenol Güneş benim çok eski iyi arkadaşımdır ancak kendisi o dönem Bursaspor'da çalışıyordu ve de bu kulüple olan ilişkilerimizi kötü etkilememek adına da kendisiyle görüşmeden Hamza Hoca'ya yöneldik."

"Hamza Hamzaoğlu dışında da hiçbir hocayla görüşmedim. Sayın Mesut Yılmaz, Hikmet Karaman için de aracı olmak amacıyla beni telefonla aradı. Ben de kendisine 'Benim şirketim olsa ok, ancak Galatasaray'a asla hatır gönül ilişkisi ile adam alamam yanıtını' verdim"

"Ben de Burak Yılmaz'ı iki dünya bir araya gelse de yine hiçbir kulübe satmazdım. Ben Burak'ı Slovenya'nın da buz gibi dağında Spartak Moskova'nın da kampından kaçırıp getirdim. Selçuk da bu transferde çok yardımcı oldu 'Gerekirse benim paramdan kesin Burak'a verin' dedi.

"Başkan adayı olacağım"

"Bugün değil elbet bir gün Galatasaray'a başkan adayı olacağım. Geçenlerde de Ali Dürüst ve ailesiyle yemekteyiz. Konu başkanlıktan açıldı, Ali Abi'nin eşi isyan etti, 'Yeter artık Ali, koy şu başkanlığa adaylığını. Ben de gerekirse mücevherlerimi vereceğim' diye"