Alexander Milosevic'ten Beşiktaş taraftarına mesaj

Beşiktaş takımının yeni transferi Sırp asıllı İsveç'li futbolcu Alexander Milosevic, Beşiktaş taraftarlarına mesaj gönderdi. Beşiktaş'a geldiği için çok mutlu olduğunu ifade eden futbolcu Beşiktaş taraftarlarınada şampiyonluk için elinden geleni yapacağı sözünü verdi.

Alexander Milosevic'ten Beşiktaş taraftarına mesaj

Beşiktaş takımının  yeni transferi Sırp asıllı İsveç'li futbolcu Alexander Milosevic, Beşiktaş taraftarlarına mesaj gönderdi. Beşiktaş'a geldiği için çok mutlu olduğunu ifade eden futbolcu Beşiktaş taraftarlarınada şampiyonluk için elinden geleni yapacağı sözünü verdi.

BEŞİKTAŞ'IN YENİ TRANSFERİ KONUŞTU

Kara Kartalların yeni transferi Alexander Milosevic önemli açıklamalarda bulundu. Transferi gerçekleştikten sonra ilk kez konuşan yıldız oyuncu önemli mesajlar verdi.

BEŞİKTAŞ'A GELDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM

Yeni takımı olan Beşiktaş'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirten Milosevic, en büyük hayalinin gerçekleştiğini söyledi.

Eski takımının bugüne kadar verdiği emeklerden dolayı teşekkür eden yıldız oyuncu Bana destek olan tüm takım arkadaşlarıma, teknik direktörüme, kulübüme ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.

Burada oynamak büyük bir onurdur. Beşiktaş'a gittiğim için çok mutluyum.

Büyük bir hayalimi gerçekleştiriyorum diye konuştu.

Sırp asıllı İsveçli oyuncu, Beşiktaş'ın resmi Twitter hesabından yazdığı ''Beşiktaş'a hoş geldin @MilosevicAlex'' mesajına, ''Hoş bulduk, teşekkür ederim @Besiktas'' ve ''çok mutluyum". 
Yeni takımımda şampiyonluklar yaşamak istiyorum. 

Taraftarlarımıza ilgileri için teşekkür ederim. 

@Besiktas'' şeklinde cevap verdi.

Alexander Milosevic, bu sezon AIK Stockholm ile 28 maça çıktı.

3 gol, 2 asistle oynayan oyuncu, 2 kez İsveç Milli Takımı'nın forması giydi.

1.91 metre boyundaki Milosevic, 2 sezon önce İsveç Ligi'ne yeni katılan en iyi oyuncu seçilmişti.