Aziz Yıldırım: Tespit Edersem Yakarım

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, futbolculara yapılan protestolarla ilgili "Bu işleri organize edenler var. Tespit edersem alayını yakarım. Gerekirse hiçbirini stada sokmam." dedi.

Aziz Yıldırım: Tespit Edersem Yakarım

 
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı  Aziz Yıldırım'ın düzenlediği basın toplantısının ardından özellikle televizyon kanallarında yayınlanan spor programlarında Yıldırım'a yönelik eleştiriler arttı.

"Bu işleri organize edenler var.  Van Persie'yi yuhalıyorlar.  Van Persie gelirken el üstündeydi. Ayıp değil mi? Sezon biter, başarılı olamamışsa eleştirirsin. Sonra Nani. O'nun için 17 milyon Euro'luk teklif geldi, 'hayır' dedik. Adam da kaldı fedakarlık yaptı. Siz daha ne istiyorsunuz? Bunlara kim destek veriyorsa benim sözüm onlara. Tespit edersem alayını yakarım. Gerekirse hiçbirini stada sokmam. Ben ömrümü, zamanımı, paramı vereceğim, gelip bir de bunlarla mı uğraşacağım!  Yargıtay'dan sonra seçim kararı alıp bırakacağım dedim, daha ne istiyorlar? "
 
"Ali Koç'la Ne Alakası Var?"
 
Eleştiriye karşı değilim. Terbiyesizlik yapıyorlar buna kızıyorum. Bazıları beni mahkemeye verecekmiş. Versinler bakın o mahkemede daha neler söylüyorum. Ben hayatımı ortaya koyuyorum. Hepsiyle uğraşırım. Alnımızın akıyla kongre yapalım diyoruz ama kızdırıyorlar. Yeter artık, ayıptır. Kimse sesini çıkarmıyor diye herkese gider yapıyorlar. Konuşun, yorum yapın da insanları kırmayın, hakaret etmeyin. Konuşmuyoruz, susuyoruz tahrik ediyorlar. Susmam, her yerde de konuşurum."