Barcelona'da Gökhan Gönül sesleri !

Fenerbahçe'den ayrılan Gökhan Gönül'ün Euro 2016'dan sonra Barcelona'ya transfer olacağı iddia edildi. Milli yıldız için Arda Turan'ın devreye girdiği belirtiliyor.

Barcelona'da Gökhan Gönül sesleri !

Barcelona Gökhan Gönül için menajer Ahmet Bulut'la görüştü. Arda Turan'ın aracılık yaptığı transferde Türk sponsorlar da devreye girdi. Yaşanan bu gelişme Beşiktaş'ı rahatsız etti.

Fenerbahçe ile bağlarını kopardıktan sonra EURO2016'nın ardından Beşiktaş'a imza atması beklenen Gökhan Gönül için çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

İspanyol devlerinden Barcelona'nın Dani Alves'i Juventus'a gönderdikten sonra sağ bek pozisyonu için oyuncu aradığı ve Gökhan Gönül'ü de listeye dahil ettiği öğrenildi. Katalan kulübünün aynı zamanda Arda Turan'ın da menajeri olan Ahmet Bulut'la bir görüşme gerçekleştirerek bu transfer için nabız yokladığı belirlendi.

Barcelona forması giyen Arda Turan'ın da bu transferde aracı olduğu ve Gökhan'la gelecek sezon aynı takımda oynamak için kulis yaptığı öne sürüldü. Ayrıca Türk sponsorların da bu transferin gerçekleşmesi için devrede oldukları gelen bilgiler arasında.

ARDA TURAN DEVREDE

Fenerbahçe'den ayrılan Gökhan Gönül'ün İspanyol ekibi Barcelona'dan gelen teklif karşısında kafasının karıştığı öğrenildi.

Bu gelişmelerden Beşiktaş Yönetimi'nin rahatsız olduğu ve gelişmeleri yakından takip ettiği belirlendi. Barcelona'nın bu hafta içinde menajer Ahmet Bulut'la bir görüşme gerçekleştirerek Gökhan Gönül'ün transferine resmiyet kazandırmak istediği gelen bilgiler arasında.

Fenerbahçe ile bağlarını koparan Gökhan Gönül bir anda İspanyol ekibi Barcelona'nın listesine girdi. Menajeri Ahmet Bulut'a tam yetki veren milli futbolcunun gelişmeleri yakından takip ettiği öğrenildi.

Arda Turan'ın da Gökhan'ın Barcelona'ya gelmesi için aracılık yaptığı gelen bilgiler arasında...