Diego Ribas daha iyi olacağını söyledi

Fenerbahçe'nin büyük umutlarla transfer ettiği fakat istediğini alamadığı Diego Ribas açıklamalarda bulundu. Tecrübeli oyuncu bu konu hakkında açıklamar yaptı. İşte Diego'nun açıklamaları.

Diego Ribas daha iyi olacağını söyledi

Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Diego Ribas, ligin ikinci yarısında daha iyi bir performans sergilemek istediğini, şampiyon takımın bir parçası olmaya geldiğini söyledi.

Diego, FBTV'de yaptığı açıklamada, daha iyi performans sergilemek için çaba gösterdiğini belirterek, "Daha farklı bir Diego göstermek istiyorum. Daha iyisini yapabileceğimi herkes de biliyor. Buraya şampiyon olmaya, şampiyon takımın bir parçası olmaya geldim. Benim için her şeyden önce takımın ligi şampiyon tamamlaması gelir" dedi. 

Sezona teknik direktör değişikliğiyle başladıklarını, yeni teknik direktörün felsefesine uyum sağlamak için sürece ihtiyaç olduğunu anlatan Brezilyalı futbolcu, "İyi performans gösterememiş olmam, takıma fazla katkı yapmak istemeden de kaynaklanabilir. Ligin ikinci yarısı hem benim hem de takım için daha iyi olacaktır" ifadelerini kullandı. 

Diego, Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşmesi olduğunu hatırlatarak, "Fenerbahçe'de 3 yılı tamamlamak istiyorum. Aklımdan Fenerbahçe'yi bırakmak hiç geçmedi. Tamamen ligin ikinci yarısını düşünüyorum. Bu takımı şampiyon yapmak için sonuna kadar çabalayıp, şampiyon olmak istiyorum" diye konuştu. 

Ligin ikinci yarısının en az ilk yarı kadar zorlu geçeceğini dile getiren Brezilyalı futbolcu, derbileri sahalarında oynayacaklarını ancak 10 deplasman maçları olduğunu kaydetti. 

Fenerbahçe taraftarının hayatında gördüğü en mükemmel taraftar grubu olduğunu belirten Diego, taraftarlardan stadı doldurmalarını istedi.